Najnowsze Wyniki/Kalendarz
stadion Motoru LublinWP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: stadion Motoru Lublin

W Lublinie wystartowała sprzedaż biletów na mecz z GKM-em. Serwery nie wytrzymały obciążenia 10 tys. wejść na minutę

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W piątek o godzinie 18:00 ruszyła sprzedaż biletów na spotkanie Speed Car Motoru Lublin z MRGARDEN GKM-em Grudziądz. Zainteresowanie kibiców było tak duże, że serwery strony obsługującej sprzedaż nie wytrzymały obciążenia.

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin od dwóch lat nie mogą narzekać na wsparcie fanów. Od początku na stadion przy al. Zygmuntowskich 5 przychodziły komplety kibiców. Podobnie było na wyjazdowych spotkaniach, gdzie lubelscy sympatycy także się pojawiali lub podczas środowej prezentacji zespołu, gdy w 10 minut sprzedało się ponad 700 wejściówek.

Zobacz także: Unia lepsza od GKM-u w Sparingu

W piątek od godziny 18:00 kibice Motoru mieli mieć możliwość zakupienia biletów na pierwsze tegoroczne spotkanie swojej drużyny w PGE Ekstralidze, w którym podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Zainteresowanie było tak wielkie, że serwery strony tubilety.pl, na której odbywa się sprzedaż, po prostu nie wytrzymały obciążenia. 

Zobacz także: Znamy sędziów pierwszej kolejki PGE Ekstraligi

Przedstawiciele klubu poinformowali, że od godziny 18:00 co minutę na stronę próbowało wejść... 10000 kibiców! Cała sytuacja przerosła oczekiwania Motoru, jak i samego serwisu sprzedającego bilety. Po ponad godzinie strona powróciła, jednak zakup wejściówek wciąż jest niemożliwy. Póki co nie wiadomo, kiedy kibice będą mogli nabyć bilety.

ZOBACZ WIDEO Kacper Woryna: Zapełnić trybuny i będzie jeszcze lepsze show

Czy jesteś zaskoczony/a tak wysokim zainteresowaniem kibiców w Lublinie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (46):

Wszystkie komentarze (46)

Komentarze (46)

    Wszystkie komentarze (46)
    PRZEJDŹ NA WP.PL