WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Sebastian Maciejko / Na zdjęciu: Paweł Hlib

GKSŻ nie zrobi wyjątku dla Hliba. Nie pojedzie na inaugurację

Dawid Borek
Dawid Borek
Janusz Ślączka w pierwszym meczu sezonu dla Wilków Krosno nie będzie mógł skorzystać z usług Pawła Hliba. GKSŻ nie zrobi wyjątku dla powracającego do żużla zawodnika.

- Ma zdać tylko testy teoretyczne. Pieczołowicie się do nich przygotowywał. W tym tygodniu, najpewniej w czwartek, dojdzie do specjalnie zwołanego - nie wiem, czy w historii żużla było coś takiego - egzaminu. Wystąpiliśmy do PZM o zwołanie tego egzaminu, czekamy na odzew. Jeśli zda, drogę na inaugurację ma otwartą - mówił w poniedziałek, w trakcie programu "Poranek" w TVP Rzeszów, Grzegorz Leśniak (czytaj więcej TUTAJ).

Wiemy już, że do specjalnego egzaminu dla Pawła Hliba nie doszło. Jego termin ustalono na dopiero 7 kwietnia. Dopiero, bo tego właśnie tego dnia Wilki Krosno zainaugurują nowy sezon 2. Ligi Żużlowej, podejmując Speedway Wandę Kraków.

"Niestety, Hlib w premierze sezonu i historycznym meczu krośnieńskiej drużyny na pewno nie pojedzie. Ba, nawet nie będzie oglądał na żywo w akcji swoich kolegów, bo właśnie w niedzielę 7 kwietnia będzie w Toruniu zdawał - odnawiał egzamin licencyjny. GKSŻ nie zgodziła się bowiem, aby robić dla Pawła Hliba wyjątek i zorganizować egzamin dla jednego zawodnika przed pojedynkiem Wilków z Wandą" - poinformował serwis Nowiny24.pl.

Przypomnijmy, że w minionym tygodniu ruszyła specjalna zbiórka na sprzęt dla Pawła Hliba. Do tej pory zebrano już ponad 7 tys. zł, pieniądze wpłacił m.in. prezes truly.work Stal Gorzów Ireneusz Maciej Zmora (czytaj więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Intro PGE Ekstraligi na sezon na 2019Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Hlib w sezonie 2019 będzie podstawowym żużlowcem Wilków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

    Pokaż więcej komentarzy (9)
    PRZEJDŹ NA WP.PL