Najnowsze Wyniki/Kalendarz
radość żużlowców Zdunek Wybrzeża GdańskWP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: radość żużlowców Zdunek Wybrzeża Gdańsk

Start - Wybrzeże: świetna atmosfera w szeregach gdańszczan (wideo)

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Zawodnicy Zdunek Wybrzeża Gdańsk już w pierwszej kolejce Nice 1.LŻ odnieśli zwycięstwo wyjazdowe. Pokonali w Gnieźnie Car Gwarant Start 49:40. Materiał z tego spotkania przygotowała klubowa telewizja Wybrzeże TV.

W gdańskich szeregach od razu rzuca się w oczy atmosfera, jaką tworzyli w Gnieźnie zawodnicy i cały sztab Zdunek Wybrzeża Gdańsk. To samo w pomeczowej rozmowie podkreślał prezes Tadeusz Zdunek. Wiele razy cały team się ze sobą spotykał w parku maszyn i nakręcał do jeszcze bardziej ambitnej jazdy, co przełożyło się na postawę na torze.

- Wszyscy jesteśmy nakręceni. Zwycięstwo na wyjeździe cieszy jeszcze bardziej. To inauguracja wymarzona dla nas, dla trenera i zawodników. Musimy jechać tak dalej - powiedział Krystian Pieszczek.

Gnieźnieński stadion obolały opuszczał Kacper Gomólski. - Czuję się dobrze, aczkolwiek wiem, że będę odczuwał ten wypadek. to jednak wkalkulowane w nasz kochany sport. Czuję się tu jak ryba w wodzie, jeździło mi się dobrze - stwierdził.

Gnieźnieńska twierdza runęła na "dzień dobry. Zobacz więcej!

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL