Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kibice Motoru Lublin świętujący awans do PGE EkstraligiWP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Kibice Motoru Lublin świętujący awans do PGE Ekstraligi

Kibice w Lublinie ponownie zaskakują. W kolejce po bilety widmo pierwsi fani ustawiali się w środku nocy

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W niedzielę Speed Car Motor Lublin zainauguruje tegoroczny sezon w PGE Ekstralidze. Kibice beniaminka ponownie zaskakują. Tym razem chodzi o bilety na pierwsze spotkanie z GKM-em Grudziądz.

O tym, że zawodnicy Speed Car Motoru Lublin mogą liczyć na swoich fanów wiadomo nie od dzisiaj. Głód żużla na Lubelszczyźnie jest tak wielki, że w czwartek kibice zaczęli się ustawiać w kolejce przed kasami stadionu, mimo że klub w tym dniu... nie będzie sprzedawał wejściówek na niedzielny mecz. Podobno pierwsi z nich na al. Zygmuntowskich 5 byli już o.. 2:30 w nocy.

To nie pierwsza taka biletowa akcja w ostatnim czasie. W piątek właściciele klubu rozpoczęli internetową sprzedaż. Zainteresowanie było tak wielkie, że serwery portalu tubilety.pl nie wytrzymały obciążenia 10 tys. wejść na minutę i przez kilka godzin nie można było odwiedzić strony.

Innym dowodem kompletnego wariactwa na punkcie żużla w Lublinie jest sytuacja z zimy. Fani Motoru są tak spragnieni speedway'a na najwyższym poziomie, że w okresie transferowym pojechali na lokalne lotnisko witać... Taia Woffindena, który rzekomo miał przylecieć i podpisać kontrakt z beniaminkiem PGE Ekstraligi

Zobacz także: #SmakŻużla PGE Ekstraliga: warsztat Andreasa Jonssona

Speed Car Motor Lublin wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju po 24 latach przerwy. Pierwszy mecz rozegra na swoim stadionie z MRGARDEN GKM-em Grudziądz w najbliższą niedzielę o godzinie 19:00.

ZOBACZ WIDEO #SmakŻużla Bus Krzysztofa BuczkowskiegoAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy jesteś zaskoczony/a takim zainteresowaniem kibiców Motoru Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (27):

Wszystkie komentarze (27)

Komentarze (27)

    Wszystkie komentarze (27)
    PRZEJDŹ NA WP.PL