Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Max Fricke (z lewej) w SBP WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Max Fricke (z lewej) w SBP.

Deszcz daje o sobie znać. Mecz Belle Vue Aces - Peterborough Panthers odwołany

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na czwartkowy wieczór mecz Premiership Supporters Cup pomiędzy Belle Vue Aces i Peterborough Panthers. Powodem odwołania spotkania były opady deszczu w Manchesterze.

Warunki atmosferyczne w Manchesterze były niekorzystne i nie udało się przygotować nawierzchni, która nadawałaby się do bezpiecznej jazdy. Dlatego w obawie o zdrowie żużlowców pomiędzy Belle Vue Aces i Peterborough Panthers postanowiono odwołać mecz.

Nowa data meczu nie została jeszcze ustalona. To drugie odwołany w tym roku żużlowy spotkanie na Wyspach Brytyjskich. W środę nie odbyło się starcie z okazji jubileuszu żużla w Somerset, gdzie miejscowi Rebelianci mieli zmierzyć się z Poole Pirates.

Premiership Supporters Cup to nowe rozgrywki na Wyspach Brytyjskich. Zespoły Premiership rozpoczną turniej od meczów fazy grupowej (7 drużyn zostały podzielone na dwie grupy). Najciekawszą atrakcją miała stać się możliwość nominowania zawodników obu ekip do jednego z biegów spotkania.

Zobacz także: PGE Ekstraliga. Falubaz - Get Well: Skórnicki pewny swego. Potencjałem wygrywa Falubaz (zapowiedź)

ZOBACZ WIDEO #SmakŻużla Bus Krzysztofa BuczkowskiegoTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL