Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jason DoyleWP SportoweFakty / Julia Podlewska / Na zdjęciu: Jason Doyle

PGE Ekstraliga. Kibice Falubazu nadal nie wybaczyli Doyle'owi. Znów przygotowali dla niego baner

Dawid Borek
Dawid Borek
Kibice Stelmet Falubazu wciąż mają za złe Jasonowi Doyle'owi, że ten po sezonie 2017 w kiepskich relacjach rozstał się z zielonogórskim klubem. Australijczyka przed inauguracją PGE Ekstraligi przywitał oryginalny baner.

"Ja$on we remember" - baner z takim napisem został wywieszony na wejściu w pierwszy łuk zielonogórskiego toru. Jest on rzecz jasna skierowany do zawodnika Get Well Toruń Jasona Doyle'a.

fot. Ewelina Bielawskafot. Ewelina Bielawska
Przypomnijmy, że australijski żużlowiec po sezonie 2017 w dziwnych okolicznościach odszedł z klubu z Winnego Grodu. Ówczesny prezes Zdzisław Tymczyszyn mówił wówczas, że dogadał warunki nowego kontraktu z Doyle'em, a następnie panowie wymienili się uściskami dłoni. Tymczasem Australijczyk wyjaśnił, że faktycznie podał dłoń szefowi Falubazu, jednak zrobił to z grzeczności, na pożegnanie, na zakończenie spotkania.

Warto wspomnieć, że przed rokiem, przed meczem Falubazu Zielona Góra z Get Well Toruń, niemal w tym samym miejscu także pojawił się baner skierowany do Doyle'a. "Jason, why? For money!!!" - napisali na nim zielonogórscy kibice. Na tym się nie skończyło. Podczas wyczytywania nazwiska Jasona Doyle'a przy prezentacji, z trybun poleciały sztuczne pieniądze (czytaj więcej TUTAJ).

Zobacz także: PGE Ekstraliga. Falubaz musi rozwiązać swój stary problem. Bez liderów w Get Well będzie katastrofa (klucze)

Początek inauguracyjnego meczu PGE Ekstraligi Stelmet Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń o godzinie 18:00. Relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Stelmet Falubaz Zielona Góra
Apator Toruń
53:37Bieg .
Relacja Live


ZOBACZ WIDEO W Toruniu jest duże ciśnienie na wynik. Od lat zespół nie zaskoczył in plus

Czy Stelmet Falubaz na inaugurację wygra z Get Well?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL