Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Patryk Dudek, za nim Jason Doyle w finale SoN we WrocławiuWP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Patryk Dudek, za nim Jason Doyle w finale SoN we Wrocławiu

Stadion w Rzeszowie niemal gotowy na żużel. Wykonano wiele prac

Dawid Borek
Dawid Borek
By mecz Polska - Reszta Świata mógł dojść do skutku, w Rzeszowie konieczne było dokonanie wielu prac prac. Te są już na finiszu.

W tym roku w Rzeszowie kibice nie mogą emocjonować się ligowym żużlem, ale czarny sport z tego miasta całkowicie nie zniknie. Jedną z imprez, która w tym sezonie zagości na rzeszowskim stadionie, będzie mecz Polska - Reszta Świata. Spotkanie zaplanowano na 22 kwietnia.

Przed międzynarodowymi zawodami obiekt wymagał wielu poprawek. Jak donosi serwis Nowiny24.pl, niektóre zostały już zakończone, inne są zaawansowane i przebiegają zgodnie z planem.

ZOBACZ: Trener żużlowej reprezentacji, Marek Cieślak, będzie jeździł rowerem za 52 tysiące złotych

"W minionym tygodniu na tor przy ulicy Hetmańskiej dosypano 150 ton sjenitu. Przeprowadzony został remont w parku maszyn. Podniesiony został zgodnie z wymogami krawężnik, wyprostowany i wyrównany, renowacji poddana została także sama banda. Trwają obecnie prace przy naprawie instalacji elektrycznej i zapewniającej łączność" - informuje serwis Nowiny24.pl.

ZOBACZ WIDEO Cztery okrążenia z Tomaszem Bajerskim

ZOBACZ: Marek Cieślak odsłonił karty. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Resztą Świata

We wtorek do Rzeszowa została przetransportowana banda od Tony'ego Briggsa, który w piątek nada jej homologację. Dwa dni później odbiór rzeszowskiego stadionu przeprowadzi Leszek Demski.

Czy Polska pokona Resztę Świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • ferdynand Zgłoś
  mnie interesuje jedno: .czy jak zwykle para pójdzie w gwizdek czyli w 1-2 mijanki/mecz czy też ktoś wreszcie pokaże że nawet w naszy pełny torowych ynnowatorów "metropolii' , można
  Czytaj całość
  zrobić tor do żużla a nie do pokazów gęsiorów dostojnie kroczących po sjenicie .SEC na jakim miałem kiedyś okazję totalnie się wynudzić pokazał że kolejna góra urodziła mysz - zobaczymy kto teraz da du.py albo zostanie bohaterem !.aha... ostrzegam żużloków że u nas w porównaniu do innych stadionów to raczej "silent disco" na trybunach - taki klimat ;) ...

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL