Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kenneth Bjerre i Hans AndersenWP SportoweFakty / Jakub Janecki / Kenneth Bjerre i Hans Andersen

Środa na Wyspach: Drugie podejście w Manchesterze. Bjerre zadowolony z powrotu

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Na środowy wieczór na National Speedway Stadium w Manchesterze zaplanowano kolejne spotkanie Premiership Supporters Cup w Grupie Północnej. Faworyzowane Belle Vue Aces podejmie Peterborough Panthers.

Pierwotnie do tego pojedynku miał dojść w ubiegły czwartek, jednak na przeszkodzie stanęły niekorzystne warunki atmosferyczne i druga potyczka Asów z Panterami w Premiership Supporters Cup została przełożona. W pierwszej, która inaugurowała nowy puchar (od tego roku zastąpił on Premiership Knock Out Cup), Belle Vue wygrało 1 kwietnia w Peterborough 48:42.

Zobacz także: Żona Tomasza Jędrzejaka podziękowała za pomoc i wsparcie

Znakomicie wypadli niepokonani tamtego wieczoru Max Fricke i Kenneth Bjerre. Duńczyk powrócił w tym sezonie do klubu z Manchesteru po roku przerwy i nie ukrywa zadowolenia z tego faktu. - Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem wrócić do Belle Vue. Nie byłem w zespole w zeszłym roku, ale to wszystko było częścią tej gry. Naprawdę lubię tu przyjeżdżać do pracy, więc mam nadzieję, że teraz będzie przyjemnie, jak dawniej. Mamy solidną grupę ludzi, rezerwowych, którzy potrafią robić wielkie rzeczy, więc myślę, że będzie to dla nas dobry rok - przyznał Bjerre cytowany przez klubową witrynę.

Składy

Belle Vue Aces - Peterborough Panthers, godz. 20:30, RELACJA LIVE -->

Belle Vue Aces: Max Fricke, Steve Worrall, Daniel Bewley, Ricky Wells, Kenneth Bjerre, Dimitri Berge, Jaimon Lidsey

Peterborough Panthers: Rohan Tungate, Lasse Bjerre, Bradley Wilson-Dean, Charles Wright, Hans Andersen, Aaron Summers, Ben Barker

ZOBACZ WIDEO Marcin Majewski: Widzę Włókniarza w finale PGE Ekstraligi

Kto wygra środowy mecz w Manchesterze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL