Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał SzczepaniakWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Michał Szczepaniak

Michał Szczepaniak uczy się własnego sprzętu i wciąż szuka. Zauważa progres

Szymon Michalski
Szymon Michalski
W niedzielne popołudnie OK Bedmet Kolejarz Opole pewnie zwyciężył w starciu z Euro Finannce Polonią Piła (55:35). Liderem formacji krajowej opolan był zdobywca 11 "oczek" Michał Szczepaniak.

Michał Szczepaniak nie miał udanego wejścia w mecz. W trzech pierwszych biegach brakowało mu dobrego startu i prędkości na trasie. Po trzeciej serii startów znalazł ustawienia, które pozwoliły mu wygrać dwa kolejne biegi.

Zobacz także: Gapiński: Musieliśmy wykorzystać absencję Mroczki. Play-offy? Nie pompujmy balonika

- Ze swojego występu jestem średnio zadowolony, początek zawodów miałem zdecydowanie słabszy. Na początku nie udało się trafić z ustawieniami, dopiero później, na szczęście znaleźliśmy odpowiednie przełożenia. Cieszy zwycięstwo i to, że cała drużyna pojechała dosyć równo. Oby tak dalej - powiedział starszy z braci Szczepaniaków.

Zobacz także: Unia Tarnów - Ostrovia: Absencja Mroczki kluczowa. Ostrovia minimalnie wygrała w Tarnowie (relacja)

36-latek przed spotkaniem spodziewał się tego, że obfite opady deszczu spowodują, że nawierzchnia podczas meczu będzie inna, niż miało to miejsce na przedmeczowych treningach.

- Wiedzieliśmy, że po opadach nawierzchnia będzie zachowywać się inaczej. Tor od samego rana był szybko przygotowywany. Wiedzieliśmy, że będzie różnić się od tego, co było na treningach. Przed meczem gdzieś te niepewności w sprzęcie były, bo jest to dopiero początek sezonu. Nie wiemy jeszcze dokładnie, jak ten sprzęt zareaguje. Cały czas się go uczymy i szukamy. Widać jednak, że jest progres. Wszyscy punktują na swoim poziomie i jest dobrze - zakończył Michał Szczepaniak.

ZOBACZ WIDEO Czy polscy żużlowcy są traktowani po macoszemu?

Czy spodziewałeś się, że Michał Szczepaniak będzie w tym sezonie mocnym punktem Kolejarza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL