WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Dariusz Ostafiński

Prezesi PZM i Forbet Włókniarza gośćmi poświątecznego magazynu Bez Hamulców (czwartek, godz. 13)

Kamil Hynek
Kamil Hynek
Po dwutygodniowej przerwie wraca wydawany przez WP SportoweFakty magazyn "Bez hamulców". Gośćmi Dariusza Ostafińskiego będą m.in. prezesi PZM - Michał Sikora oraz Forbet Włókniarza Częstochowa - Michał Świącik.

Tematem przewodnim programu będzie zbliżająca się wielkimi krokami inauguracja cyklu Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie (18.05). Ponadto prezes Michał Sikora zmierzy się z serią pytań o wiek emerytalny dla żużlowców. Jaka powinna być, albo czy należałoby w ogóle wyznaczyć górną granicę zawodnikom uprawiającym czarny sport. Wykorzystując obecność prezesa PZM nie ominiemy trudnego wątku związanego z odwołaniem Złotego Kasku w Pile.

Szef forBET Włókniarza Michał Świącik podzieli się z nami wizją Grand Prix w Częstochowie. Ponoć nie są to już tylko marzenia ściętej głowy, ale poważna chęć przejęcia licencji od Torunia, zaraz po tym jak ta wygaśnie po sezonie 2020. Dowiemy się więc na ile Motoarena powinna czuć na plecach oddech SGP Areny.

CZYTAJ TAKŻE: Za nami egzamin na licencję. Będzie ośmiu nowych zawodników?

Na sam koniec, bieżące wydarzenia w polskim żużlu skomentują dziennikarze zasiadający w loży prasowej. Jednym z rozmówców będzie reporter i komentator stacji nsport+ Michał Łopaciński.

ZOBACZ WIDEO Mistrz z kolejnym zwycięstwem. Zobacz skrót meczu Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno

Emisja Magazynu "Bez Hamulców" z odnośnikiem na www.wp.pl w dziale sport i WP SportoweFakty w dziale żużel w czwartek od godz. 13:00.

Przypominamy także o pozostałych, czwartkowych magazynach najlepszej żużlowej ligi świata. O godz. 18:30 w Eleven Sports 1 magazyn LIVE, przybliżający drugą rundę zmagań PGE Ekstraligi. Z kolei tego samego dnia, o godz. 20:30 na nSport+ powraca Speedway+, czyli zapowiedź kolejki.

CZYTAJ TAKŻE: Mocne słowa ojca zawodnika: Liczą się znajomości

Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL