Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: Ernest Koza

Ernest Koza nie rozumie postawy Kolejarza Opole. "Dziwna sytuacja"

Dawid Borek
Dawid Borek
- Sytuacja jest dla mnie dziwna - mówi Ernest Koza, który chciałby przejść do Unii Tarnów, jednak ten ruch blokuje jego obecny pracodawca, OK Bedmet Kolejarz Opole.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Po tym, jak Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na tegoroczny sezon, kilku zawodników zostało bez pracy. Jednym z nich był Ernest Koza, który długo szukał nowego pracodawcy. W końcu trafił do OK Bedmet Kolejarza Opole, jednak póki co nie zadebiutował w barwach tego klubu.

W międzyczasie mocno skomplikowała się kadrowa sytuacja Unii Tarnów, gdzie na kilka tygodni wypadł kontuzjowany Artur Mroczka. W tej sytuacji szefostwo Jaskółek chce ściągnąć Ernesta Kozę, sam zawodnik też chciałby wrócić do macierzystej drużyny. Jest jednak pewien problem.

Zobacz: ROW - Unia: znamy zestawienie gości (składy)

- Potwierdzam, że chciałbym skorzystać z propozycji Unii Tarnów i przejść do klubu, w którym się wychowałem. Niestety władze Kolejarza nie chcą wyrazić na to zgody, tymczasem w Opolu nie miałem jeszcze okazji startu w meczu ligowym. Sytuacja jest dla mnie dziwna, gdyż nie dość, że nie mam możliwości startów w lidze, to dotychczas nie otrzymałem z opolskiego klubu ani złotówki - komentuje Ernest Koza dla "Dziennika Polskiego".

Co więcej, Koza ma otrzymać powołanie na nadchodzące spotkanie opolskiej ekipy. - W niedzielę Kolejarz będzie rywalizował w Krośnie z zespołem Wilków i podobno mam znaleźć się w składzie opolan na ten mecz - dziwi się Koza.

Zobacz: Nice 1.LŻ. Siedmiu wspaniałych: Życiówka Wiktora Kułakowa. Mocny duet Ostrovii

W Tarnowie zdają sobie sprawę, że nie mogą przeciągać liny i czekać na Kozę w nieskończoność, dlatego chcieliby zamknąć transakcję do niedzielnego meczu czwartej kolejki w Rybniku. Sytuacja jest dynamiczna.

ZOBACZ WIDEO Jakub Jamróg: Zdawałem sobie sprawę, że czeka mnie ciężki sezon we Wrocławiu

Czy dziwisz się Kolejarzowi Opole ws. Ernesta Kozy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL