Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Bewley Newspix / Michał Golda / Na zdjęciu: Daniel Bewley

Nice 1. LŻ: PGG ROW - Unia: zmiana w składzie gospodarzy. Daniel Bewley dostanie szansę

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Daniel Bewley zajął miejsce Siergieja Łogaczowa w składzie PGG ROW-u Rybnik na niedzielny mecz Nice 1. LŻ z Unią Tarnów. Będzie to debiut Brytyjczyka w tegorocznych rozgrywkach w barwach "Rekinów".

Daniel Bewley w piątek trenował na torze w Rybniku i najwidoczniej przekonał do siebie trenera Piotra Żytę. Szkoleniowiec PGG ROW-u postanowił bowiem dać szansę młodemu Brytyjczykowi w niedzielnym meczu z Unią Tarnów.

20-latek zabrał miejsce w składzie Siergiejowi Łogaczowowi. Tym samym na torze stworzy parę z Troyem Batchelorem.

Czytaj także: Czas weryfikacja Jacka Frątczaka

W zeszłym roku brytyjsko-australijski duet przywiózł dla rybnickich "Rekinów" kilka cennych zwycięstw i szkoleniowiec gospodarzy z pewnością liczy na to, że podobnie będzie w niedzielę.

Forma Bewleya jest jednak sporą niewiadomą. Brytyjczyk nabawił się poważnej kontuzji pod koniec ubiegłego sezonu. Miał m.in. złamaną kość udową oraz rękę. W efekcie jego przygotowania do nowej kampanii zostały zakłócone i nie oglądaliśmy go do tej pory w polskiej lidze.

Czytaj także: Koniec okresu ochronnego Kasprzaka w Gorzowie 

Nieobecność Bewleya w składzie PGG ROW-u sprawiła też, że zaczęto plotkować o możliwym odejściu młodego Brytyjczyka z Rybnika. Zwłaszcza, że w ostatnich tygodniach pojawiał się on na meczach Betard Sparty Wrocław w otoczeniu Maxa Fricke.

ZOBACZ WIDEO: Spróbowaliśmy sił w symulatorze Formuły 1. Teraz każdy może poczuć się jak Robert Kubica!TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy postawienie na Daniela Bewleya to dobry ruch ze strony Piotra Żyty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL