Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Marcin Jędrzejewski

Marcin Jędrzejewski chce do Polonii Bydgoszcz. Jest reakcja Jerzego Kanclerza

Dawid Borek
Dawid Borek
Ponownie pojawia się temat powrotu Marcina Jędrzejewskiego do ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz. Żużlowiec chciałby przenieść się do macierzystego klubu z Orła Łódź. Transferu nie wyklucza Jerzy Kanclerz.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

- Ja zawsze jestem otwarty na rozmowy i niczego nie wykluczam. Gdyby propozycja była zadowalająca, to czemu nie? Jestem z Bydgoszczy i fajnie byłoby wrócić. Jak to się potoczy, to zobaczymy - to słowa Marcina Jędrzejewskiego z września ubiegłego roku. Mimo chęci, wtedy nie zdecydował się na powrót do ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz, przyjmując ofertę Orła Łódź.

W łódzkich barwach w tym sezonie Nice 1.LŻ jeszcze nie zadebiutował, zatem nic dziwnego, że chciałby poszukać nowego klubu, w którym mógłby liczyć na regularne starty. Takim może być ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz. Dla Jędrzejewskiego byłaby to dobra opcja. I niewykluczone, że taki scenariusz znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jak opisuje "Metropolia Bydgoska", podczas posiedzenia miejskiej komisji sportu w Bydgoszczy Jerzy Kanclerz wyjawił, że Marcin Jędrzejewski wyraził chęć startów w bydgoskich barwach.

- Marketingowo byłby to strzał w dziesiątkę. Rozważę to, bo w perspektywie play-off rodziłoby to nadzieję, a kibiców pewnie jeszcze by przybyło - skomentował właściciel ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz.

W tym sezonie 2. Ligi Żużlowej Gryfy zremisowały mecz w Rawiczu (45:45, relacja TUTAJ), wygrały u siebie z OK Bedmet Kolejarzem Opole (47:43, relacja TUTAJ) i poniosły porażkę w Poznaniu (40:50, relacja TUTAJ). Ich kolejnym rywalem będzie Euro Finannce Polonia Piła - to spotkanie zaplanowano na 5 maja.

ZOBACZ WIDEO Zagar miał kosmiczną ofertę z Motoru. "Można było spaść z krzesła"

Czy Jędrzejewski przydałby się Polonii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (33):

Wszystkie komentarze (33)

Komentarze (33)

    Wszystkie komentarze (33)
    PRZEJDŹ NA WP.PL