WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Paweł Przedpełski, Andreas Jonsson

PGE Ekstraliga. Paweł Przedpełski zły na siebie. Wie, gdzie popełnił błędy

Dawid Borek
Dawid Borek
ForBET Włókniarz Częstochowa w meczu 3. kolejki PGE Ekstraligi pokonał Speed Car Motor Lublin 52:38, ale w obozie Pawła Przedpełskiego nie było pełni szczęścia. - Jestem zły na siebie - stwierdził.

Wynik może tego do końca nie odzwierciedla, ale Speed Car Motor Lublin naprawdę mocno postawił się forBET Włókniarzowi Częstochowa. Beniaminek PGE Ekstraligi jeszcze po 12. wyścigu tracił do miejscowych tylko osiem punktów i w zasadzie mógł jeszcze wyszarpać triumf. Drużyna Marka Cieślaka wytrzymała jednak napięcie i odskoczyła lublinianom.

- Już pierwsze biegi pokazały, że łatwo nie będzie i tak było. Po pierwszym wyścigu zostaliśmy lekko sprowadzeni na ziemię. Jestem zadowolony z faktu, że wygraliśmy różnicą 14 punktów, ale nie jestem zadowolony ze swojej postawy - stwierdził Paweł Przedpełski w rozmowie z klubową telewizją częstochowskiego klubu.

Zobacz: Sławomir Peszko wielkim fanem żużla. Czeka na mecz Włókniarz - Unia

Nic dziwnego, że 23-latek odczuwał niedosyt. W czterech biegach uzbierał tylko trzy punkty. - Mogłem dorzucić parę punktów więcej, a tak nie było. Jestem na siebie trochę zły, ale najważniejsze, że triumfował zespół. To dopiero początek sezonu, jestem tego świadomy - podkreślił Przedpełski.

ZOBACZ WIDEO Co z żużlem w Warszawie? Problemów nie brakuje

Senior forBET Włókniarza Częstochowa zna przyczynę swoich problemów w potyczce ze Speed Car Motorem Lublin. - Wiem, gdzie popełniłem błędy, a nasz tor takich pomyłek nie wybacza. Jeden błąd i mija cię dwóch zawodników. Na pewno będzie lepiej - zaznaczył Przedpełski.

Zobacz: Plusy i minusy. Promujemy młodych i Pawła Miesiąca, który rządził w Częstochowie. Bartosz Zmarzlik zawiódł

Kolejnym rywalem częstochowian w PGE Ekstralidze będzie Get Well Toruń, a więc macierzysty klub Pawła Przedpełskiego (a także jego klubowego kolegi, Adriana Miedzińskiego). Spotkanie na Motoarenie odbędzie się 5 maja.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy jesteś rozczarowana/y formą Przedpełskiego w tym sezonie PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

    Pokaż więcej komentarzy (7)
    PRZEJDŹ NA WP.PL