Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper GomólskiWP SportoweFakty / Wiesław Wardaliński. / Na zdjęciu: Kacper Gomólski

Znamy obsadę sędziowską najbliższych spotkań Nice 1. Ligi oraz 2. Ligi Żużlowej

Michał Mielnik
Michał Mielnik
We wtorek Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o obsadach sędziowskich najbliższych spotkań ligowych oraz zawodów indywidualnych i młodzieżowych.

KOMUNIKAT NR 29/2019
Główna Komisja Sportu Żużlowego

6. Obsady sędziowskie

DM I Ligi, 5 runda
niedziela, 5 maja 2019 r.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia godz. 14:30 (transmisja Polsat)
Sędzia: Piotr Lis 
Komisarz toru: Krzysztof Guz 
Przewodniczący jury: Zbigniew Fiałkowski 

Unia Tarnów - Orzeł Łódź godz. 14:30 (rezerwa TV)
Sędzia: Ryszard Bryła 
Komisarz toru:Paweł Stangret + praktykant: Ireneusz Kwieciński 

Lokomotiv Daugavpils - PGG ROW Rybnik godz. 16:15 (czasu łotewskiego) 
Sędzia: Michał Sasień 
Komisarz toru:Waldemar Cisoń 

Zobacz także: PGE Ekstraliga. Motor - Unia: Rewolucja w Motorze (składy)

DM II Ligi, 5 runda
Niedziela, 5 maja 2019 r.

Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Wilki Krosno godz. 16:00
Sędzia: Grzegorz Sokołowski 
Komisarz toru: Michał Wojaczek 

OK Bedmet Kolejarz Opole - Speedway Wanda Kraków godz. 16:00
Sędzia:Tomasz Fiałkowski
Komisarz toru: Tomasz Welc 


1 runda DMPJ
Wtorek, 7 maja 2019 r.

Zielona Góra - sędzia stażysta: Marcin Beda + kwalifikator: Ryszard Bryła
Opole - sędzia: Kacper Bryła 
Toruń - sędzia stażysta: Grzegorz Woźniak + kwalifikator:Piotr Nowak
Lublin - sędzia stażysta: Rafał Kobak + kwalifikator: Piotr Lis 

Zobacz także: GKSŻ zawiesiła licencję toru w lidze 

2 runda DMPJ 
Środa, 8 maja 2019 r.

Zielona Góra - sędzia stażysta: Marcin Beda + kwalifikator: Ryszard Bryła
Wrocław - sędzia: Paweł Palka 
Toruń - sędzia stażysta: Grzegorz Woźniak + kwalifikator: Piotr Nowak
Daugavpils (na torze w Lublinie) - sędzia stażysta: Rafał Kobak + kwalifikator: Piotr Lis

Finał LOTOS Mistrzostwa Polski Par Klubowych  - Bydgoszcz 
Sobota, 11 maja 2019 r.
Przewodniczący jury/delegat: Zbigniew Fiałkowski 
Sędzia: Krzysztof Meyze 
Komisarz toru: Waldemar Cisoń
Komisarz techniczny: Rafał Wojciechowski + praktykant: Bartosz Jędrzejewski
Kontroler motocykli: Marcin Bordewicz


ZOBACZ WIDEO Get Well Toruń jak New York Knicks. "Tam przydałby się różdżkarz"

Czy wybierasz się na finał MPPK w Bydgoszczy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL