Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tai Woffinden, Jakub Jamróg WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Tai Woffinden, Jakub Jamróg.

PGE Ekstraliga: nerwowo w szeregach Betard Sparty. Jamróg z pretensjami do Fricke

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Nerwowo zrobiło się w szeregach Betard Sparty Wrocław podczas meczu z MRGARDEN GKM-em Grudziądz. Jakub Jamróg w trakcie jednego z wyścigów miał spore pretensje do zespołowego kolegi, Maxa Fricke.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

W piątkowym meczu menedżer Dariusz Śledź po raz pierwszy w tym sezonie zestawił Jakuba Jamroga w parze z Maxem Fricke. Eksperyment nie wypalił, bo polsko-australijski duet dwukrotnie przegrał swoje wyścigi 1:5 w początkowej fazie zawodów.

Jamróg i Fricke nie potrafili też znaleźć wspólnego języka na torze, o czym najlepiej świadczą wydarzenia z dziewiątego biegu. W nim Australijczyk dość ostro zaatakował zespołowego kolegę i pozbawił go trzeciej pozycji, podczas gdy gospodarze pewnie znajdowali się na podwójnym prowadzeniu.

Czytaj także: Krzysztof Kasprzak wciąż szuka 

- Zdenerwowałem się, bo to nie była pierwsza sytuacja, że mnie tak wyprzedził. Do tego nie idzie mi w tym meczu, więc emocje się generują. Czasem trzeba im dać upust w jakiś sposób - wytłumaczył swoje zachowanie Jamróg przed kamerami Eleven Sports.

Polski żużlowiec zapewnił jednak, że nie ma problemu między nim a Fricke. - Porozmawialiśmy i wszystko jest ok. To sprawy wewnętrzne klubu, nie będziemy ich wyciągać na wierzch - dodał.

Po tym incydencie Jamróg i Fricke tworzyli ponownie parę w trzynastej gonitwie. W niej ponownie przegrali 1:5 z miejscowymi żużlowcami. 

Czytaj także: Niekorzystna prognoza dla Landshut

ZOBACZ WIDEO Mecz z Włókniarzem to dla Get Well mus. Może się zrobić nerwowoCzy Jamróg i Fricke powinni tworzyć parę Betard Sparty w kolejnym meczu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL