Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chris HolderWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Chris Holder

Świetny pomysł na uczczenie 10-lecia Motoareny. Chcą zorganizować żużlową sztafetę pokoleń

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W Toruniu wpadli na świetny pomysł. W związku z 10-leciem funkcjonowania Motoareny, chcą zorganizować "Derby Pomorza - żużlową sztafetę pokoleń". O tym planie za pośrednictwem Facebooka poinformował Marian Filipiak, kierownik toruńskiego stadionu.

"Zwracam się z wielką prośbą o kontakt chętnych byłych zawodników z ośrodków sportowych Bydgoszczy, Grudziądza oraz Torunia, którzy reprezentowali w przeszłości kluby podczas zawodów derbowych. Serdecznie zapraszam kolegów do udziału w zawodach również w formie aktywniej jazdy po owalu naszego stadionu" - napisał Marian Filipiak. 

Czytaj także: Zbigniew Suchecki nie myśli o wypożyczeniu. Liczy na miejsce w składzie ROW-u

Zawody "Derby Pomorza - żużlowa sztafeta pokoleń" miałyby odbyć się w różnych kategoriach - od 125cc do 500cc z udziałem adeptów oraz weteranów torów żużlowych. - Myślę, że inicjatywa ta spotka się z akceptacją środowiska kibiców całego regionu i będzie doskonałą okazją do uczczenia 10-cio lecia funkcjonowania Motoareny - stwierdził kierownik Motoareny.

Filipiak załączył do posta dane kontaktowe, które można znaleźć tutaj. Jeżeli zbierze się duże grono byłych żużlowców i taka inicjatywa wypali, to będzie to bez wątpienia niezwykle atrakcyjna forma uczczenia 10-lecia funkcjonowania Motoareny. Po reakcjach kibiców już teraz widać, że mocno chcieliby ponownie obejrzeć w akcji idoli z dawnych lat.

Czytaj także: Chłodna głowa trenera TŻ Ostrovii po sukcesie. "Nie pompujemy balonika"

ZOBACZ WIDEO Nie tylko Sparta ma problem z juniorami. Dotyczy to większości klubów

Czy Get Well Toruń awansuje do play-offów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL