Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jason Doyle po upadkuWP SportoweFakty / Mateusz Domański / Na zdjęciu: Jason Doyle po upadku

PGE Ekstraliga. Groźny upadek na Motoarenie. Jason Doyle w szpitalu!

Dawid Borek
Dawid Borek
Do groźnego wypadku doszło w 7. biegu meczu Get Well Toruń - forBET Włókniarz Częstochowa. W jego efekcie Jason Doyle opuścił tor na noszach i został przetransportowany do szpitala.

W siódmej gonitwie spotkania na Motoarenie Matej Zagar wygrał moment startowy, po czym mocno poszerzył tor jazdy. Jadący obok niego Jason Doyle musiał zareagować, jednak los chciał tak, że obok Australijczyka napędzał się jeszcze Michał Gruchalski. W efekcie Doyle i Gruchalski wylądowali na torze.

Młodzieżowiec forBET Włókniarza Częstochowa podniósł się o własnych siłach, gorzej wyglądała sytuacja z byłym mistrzem świata. Ten na noszach trafił w karetce, która na sygnale udała się do toruńskiego szpitala. 

- Jason Doyle ma problemy z oddychaniem. Mocno ucierpiała lewa strona klatki piersiowej, żebra - przekazał Mateuszowi Kędzierskiemu z nc+ Adam Krużyński ze sztabu Get Well Toruń.

Doyle nie jest zdolny do kontynuowania zawodów. W ciągu godziny mamy poznać więcej informacji na temat stanu jego zdrowia.

Zobacz:
Żużlowa niedziela: Hity z podtekstami w PGE Ekstralidze. Vaculik wraca do Gorzowa
Typer WP SportoweFakty: Kownacki pojechał po bandzie. Nie będzie rozstrzygnięcia w derbach ziemi lubuskiej?

eWinner Apator Toruń
Eltrox Włókniarz Częstochowa
39:51Bieg .
Relacja Live

ZOBACZ WIDEO Grand Prix w Częstochowie od 2021 roku? To możliwe!POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

×
    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL