Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Na zdjęciu: Paweł Przedpełski w walce z Rune Holtą

Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: Paweł Przedpełski wierzy, że nie raz usłyszymy Mazurka Dąbrowskiego

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Paweł Przedpełski ma przed sobą starty w eliminacjach do FIM Speedway Grand Prix 2020, jednak z uwagą śledzić będzie zmagania w tegorocznej edycji. Zawodnik forBET Włókniarza opowiedział o celach w kwalifikacjach oraz o szansach Polaków w tym roku.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Żużlowiec częstochowskiej drużyny czeka na występ w eliminacjach do przyszłorocznej odsłony walki o mistrzostwo świata.

- Będę jechał w eliminacjach i będę się starał pojechać jak najlepiej, a jak wyjdzie no to zobaczymy. Nie mam obranego stricte celu, że jadę tam po jakieś miejsce. Jadę tam, by pojechać dobrze i zdobyć punkty. Fajnie by było, jakby się udało wygrać - powiedział Paweł Przedpełski w rozmowie ze speedwayekstraliga.pl.

Przeczytaj także: Jason Doyle opuścił szpital. Australijczyk chce szybko wrócić na tor

Mimo że wychowanek klubu z Torunia występuje na co dzień w ekipie z Częstochowy ze stałymi uczestnikami cyklu SGP, Leonem Madsenem oraz Fredrikiem Lindgrenem, to jest przekonany o tym, że w tym roku wielokrotnie usłyszymy polski hymn na koniec rund FIM Speedway Grand Prix.

- Polskich zawodników mamy bardzo dobrych i na pewno będą walczyli nie tylko o medale, ale i o złoto. SGP jest to najmocniejsza stawka na świecie i tam też znaleźli się nasi najmocniejsi Polacy, więc jak najbardziej będę im kibicował i myślę, że nie raz usłyszymy nasz hymn - zakończył Przedpełski.

Przeczytaj także: Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: Woffinden w drodze po trzecią koronę króla Warszawy

Nadal można kupować bilety na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W puli sprzedażowej zostało ich około 1500. Dostępne są na kupbilet.pl/sgp2019 oraz w punktach sprzedaży bezpośredniej (Empik, STS i Kolporter).

ZOBACZ WIDEO Co z żużlem w Warszawie? Problemów nie brakuje

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL