Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Na zdjęciu: Jacek Frątczak i Daniel Kaczmarek.

W czwartek napakowany magazyn "Bez Hamulców" (godz. 13). Gośćmi Jacek Frątczak i Artiom Łaguta

Kamil Hynek
Kamil Hynek
Od piątku kolejna seria spotkań w PGE Ekstralidze. A już tradycyjnie w czwartek, żużlowy magazyn "Bez Hamulców" na portalu WP SportoweFakty (godz. 13). W nim jak zwykle: dwóch gości i loża prasowa. Zestaw osobowy zapowiada nam jazdę bez trzymanki.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Magazyn zapowiada się smakowicie i zapewniamy, że naprawdę warto będzie spędzić tę godzinkę z WP SportoweFakty.

W naszej karcie dań nie będzie przystawek. Od razu przejdziemy do konsumowania wykwintnych potraw. Gośćmi prowadzącego Dariusza Ostafińskiego będą tym razem menedżer Get Well Toruń - Jacek Frątczak i zawodnik MRGARDEN GKM-u Grudziądz - Artiom Łaguta.

Człowiek wulkan i menedżer, który w ciągu kilku lat kariery menedżerskiej obskoczył wszystkie bandy w Polsce. Nam opowie, co z tym Get Well i wyjaśni dlaczego na jego zespół u progu sezonu znów spadają wszystkie plagi egipskie. Ponadto Frątczak spróbuje wytłumaczyć kibicom, czemu zawodnicy z Torunia nie mogą skleić w całość dobrego meczu i są rozstrojeni jak stare radio. Gdy jeden zaskoczy, drugi zawiedzie i tak w kółko. Efekt? Zero punktów w tabeli i kiepskie perspektywy na wyjście z trudnego położenia. Menedżer zmierzy się oczywiście z i tak odważnie postawioną tezą.

CZYTAJ TAKŻE: Miedziński skomentował wypadek. Gdyby na miejscu Holdera był Nicki, zastanowiłby się bardziej

Poza szefem sztabu szkoleniowego Get Well zaproszenie do studia WP przyjął lider ekipy z Grudziądza - Artiom Łaguta. Rosjanin zdradzi, czy GKM po wielu latach mocarstwowych planów i tylu samych niepowodzeń, w końcu doczekał się zespołu na play-offy. Od stałego uczestnika Grand Prix wyciągniemy także informację, czy GKM wygra w końcu po kilkunastu latach przerwy mecz na wyjeździe w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Warto jednak zostawić sobie trochę miejsca na deser. Wniesiemy go do loży prasowej. Tam, jak zwykle, spotkanie z liderami opinii publicznej. A w niej ponownie zasiądzie dawno niewidziany w progach Wirtualnej Polski szef żużla w stacji nc+ Marcin Majewski. Obecność obowiązkowa.

Emisja Magazynu "Bez Hamulców" z odnośnikiem na www.wp.pl w dziale sport i WP SportoweFakty w dziale żużel w czwartek od godz. 13:00.

CZYTAJ TAKŻE: Holta walczył jak lew. Frątczak nie oczekiwał od niego cudów

Przypominamy także o pozostałych, czwartkowych magazynach najlepszej żużlowej ligi świata. O godz. 18:30 w Eleven Sports 1 magazyn LIVE, przybliżający drugą rundę zmagań PGE Ekstraligi. Z kolei tego samego dnia, o godz. 20:30 na nSport+ powraca Speedway+, czyli zapowiedź kolejki.

ZOBACZ WIDEO Nie tylko Sparta ma problem z juniorami. Dotyczy to większości klubów

Czy obejrzysz czwartkowy magazyn "Bez Hamulców"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL