Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kraksa Jasona Doyle'aWP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Na zdjęciu: kraksa Jasona Doyle'a.

PGE Ekstraliga: Jason Doyle wrócił do tematu słynnego śniadania. "To były tylko żarty"

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Jason Doyle po opuszczeniu szpitala nie zdawał sobie sprawy z tego, że zdjęcie jego śniadania wywoła taką burzę w internecie. - To był tylko żart - przekazał zawodnik Get Well Toruń.

W niedzielę Jason Doyle trafił do jednego z toruńskich szpitali, po tym jak złamał żebro i uszkodził płuco w niedzielnym meczu PGE Ekstraligi. Żużlowiec musiał spędzić noc w szpitalnym w łóżku, a zdjęcie jego poniedziałkowego śniadania wywołało furorę w internecie (czytaj więcej o tym TUTAJ).

Zawodnik postanowił odnieść się do tej sytuacji. "Chcę osobiście podziękować Get Well Toruń i szpitalowi w Toruniu za ciężką pracę i opiekę nad moją osobą w ostatnich dniach" - napisał Australijczyk w social mediach.

Czytaj także: Zagar skomentował kraksę z Doylem

Australijczyk wyjaśnił też, że zdjęcie śniadania, na którym znalazł się suchy chleb, kilka plastrów szynki, masło i odrobiona miodu, umieścił na Instagramie w ramach żartu.

"Śmialiśmy się ze śniadania w szpitalu, ale to były tylko żarty! Lekarze oraz pielęgniarki byli wspaniali. Nie mam słów, by podziękować im za otrzymaną pomoc. Do zobaczenia wkrótce na torze" - dodał Doyle.

Z powodu urazu Doyle ma opuścić najbliższy mecz Get Well Toruń w Grudziądzu. Nie pojedzie też w sobotnim półfinale Speedway of Nations w Manchesterze. Pod znakiem zapytania stoi też występ byłego mistrza świata w BOLL Warsaw Grand Prix Polski, które odbędzie się 18 maja na PGE Narodowym w Warszawie. 

Czytaj także: Miedziński skomentował swój upadek w Toruniu

ZOBACZ WIDEO Co z żużlem w Warszawie? Problemów nie brakujeAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy Jason Doyle powinien spieszyć się z powrotem na tor po kontuzji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL