Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Skórnicki w rozmowie z Michaelem Jepsenem JensenemWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Adam Skórnicki w rozmowie z Michaelem Jepsenem Jensenem

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin na żywo. Transmisja TV, stream online, livescore

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin można oglądać na żywo w piątek 10 maja o godzinie 18:00. Transmisja TV odbędzie się na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot. Darmowy livescore na WP SportoweFakty.

PGE Ekstraliga LIVE: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV?


W piątek (10 maja) o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin  w ramach 5. kolejki PGE Ekstraligi. Transmisja TV będzie dostępna na antenie Eleven Sports 1.

Gdzie oglądać mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin na żywo w internecie? Stream online.

Starcie Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Pozostałe transmisje będą aktywne w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl. Wszystkie transmisje są płatne i dostępne na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVESCORE na portalu WP SportoweFakty.

Zdecydowanym faworytem piątkowego starcia są gospodarze. Falubaz ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i tylko jedną porażkę. Dużo gorzej wygląda sytuacja Motoru, który trzykrotnie przegrał, tylko raz wygrał i jest w tabeli przedostatni.

Początek meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin na żywo: 18:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Nie jest sztuką zakontraktować Grega Hancocka i skończyć jak Stal Rzeszów

Czy będziesz oglądać mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL