Najnowsze Wyniki/Kalendarz
na zdjęciu: dzieci w koszulkach KarczmarzaFacebook / KarczmarzSpeedwayTeamOfficial / na zdjęciu: dzieci w koszulkach Karczmarza

Koszulki Rafała Karczmarza robią furorę w... Afryce. "Zwariowałem!"

Dawid Borek
Dawid Borek
Rafał Karczmarz oszalał z zachwytu, gdy zobaczył zdjęcia prosto z Gwinei. Tam furorę robią... koszulki z logotypem teamu żużlowca truly.work Stali Gorzów.

"Właśnie dostałem zdjęcia dzieci, które przyszły w moich koszulkach do szkoły w jednym z miasteczek w Gwinei" - obwieścił w mediach społecznościowych Rafał Karczmarz, swoją radość opisując krótko: "zwariowałem".

Na załączonych przez niego zdjęciach widać dzieci ubrane w białe koszulki z logotypem teamu żużlowca i jego sponsora. 

"Do zdjęć dołączona jest prośba opiekunów o spełnienie marzeń dzieciaków i zorganizowanie zbiórki, proszą o sportowe spodenki i koszulki oraz korki do grania w piłkę nożną, mogą być to oczywiście rzeczy używane w dobrym stanie" - ogłosił żużlowiec truly.work Stali Gorzów, zachęcając o dołączenie do akcji kibiców, innych zawodników oraz kluby.

ZOBACZ WIDEO Derby dla gości! Zobacz skrót meczu truly.work Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Zbiórka odzieży sportowej i butów sportowych dla dzieci potrwa do 10 czerwca. Przedmioty można wysyłać m.in. na tymczasowy adres Karczmarz Speedway Team (ul. Celna 21, 74-300 Myślibórz).

Czytaj także:
PGE Ekstraliga. Stali Gorzów brakowało pewniaków i szybkości na dystansie
Zmiany poszły w złym kierunku. Krzysztof Kasprzak żałuje przegranych derbów

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL