Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper GomólskiWP SportoweFakty / Wiesław Wardaliński. / Na zdjęciu: Kacper Gomólski

Nice 1. LŻ. PGG ROW - Wybrzeże: "Każdy powinien wyciągnąć wnioski" (komentarze)

Dominik Bizoń
Dominik Bizoń
Sobotnie spotkanie 6. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy. PGG ROW Rybnik rozbił Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:32. - Powinniśmy zdobyć więcej punktów - mówił po meczu Kacper Gomólski.

Mirosław Berliński (trener Zdunek Wybrzeże Gdańsk): Przy takich dobrych warunkach, jakie panowały dzisiaj na torze, nie spodziewaliśmy się aż tak wysokiego wyniku. Zabrakło agresywności, zdecydowania i szybkości w motocyklach. Tak wyrównana jest ta nasza pierwsza liga, równe drużyny, więc raz można wygrać, a raz wysoko przegrać.

Kacper Gomólski (zawodnik Zdunek Wybrzeże Gdańsk): Co bieg wyjeżdżałem na innym ustawieniu, bo ciężko było mi się dopasować, trzy punkty zgubiłem na trasie. Mój ostatni bieg wygrany, fakt że bez Kacpra Woryny, ale trójka się liczy. Wiedzieliśmy że będzie to ciężki mecz, Rybnik jest bardzo silnym rywalem szczególnie u siebie, świetnie spisali się na swoim torze. Powinniśmy mimo to zdobyć więcej punktów, każdy z tych zawodów powinien wyciągnąć wnioski. Przy takim wyniku będzie ciężko o bonus.

Zobacz także: Tadeusz Zdunek: Na takie występy nie ma usprawiedliwienia

Kacper Woryna (zawodnik PGG ROW-u Rybnik):
Uciekł mi jeden punkt, nikt dzisiaj nie wyjechał z czwartego pola, miałem nadzieję, że mi się to uda. Wprowadziliśmy kilka poprawek i było już tak jak trzeba. Fajnie, że zadebiutował Mateusz Tudzież, nikt nie może od niego jeszcze oczekiwać wyniku, ale dzisiaj pozostawił po sobie dobre wrażenie. Na pewno nabierze też większej pewności siebie i będzie z niego uciecha. 

ZOBACZ WIDEO Inżynier z F1 pracuje nad sprzęgłem dla Łaguty. Niedługo zacznie nad silnikiem

Mateusz Tudzież (zawodnik PGG ROW-u Rybnik): Na początku był stresik, ale po pierwszym biegu wszystko już zeszło. Swój występ oceniam bardzo dobrze, nie zauważyłem zbyt wielu swoich błędów, a przy tylu kibicach aż chciało się walczyć na torze.

Mateusz Szczepaniak (zawodnik PGG ROW-u Rybnik): Było dzisiaj trochę walki na torze, przewagę zrobiliśmy na początku meczu, mijaliśmy przeciwników, później jednak dopasowali swoje motocykle. Wynik został utrzymany, wszyscy równo punktowali i odnieśliśmy kolejne zwycięstwo. Nie mam spokoju ze sprzętem, ciągle szukam, bo dziś znów było kilka biegów, w których mogło być jeszcze lepiej.

Zobacz także: Prognoza pogody na weekend. Niedziela pod znakiem deszczu. 

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy spodziewałeś/-aś się tak wysokiego zwycięstwa ROW-u Rybnik?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL