Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Jeleniewski w kasku czerwonymWP SportoweFakty / Sebastian Maciejko / Na zdjęciu: Daniel Jeleniewski w kasku czerwonym.

Prognoza pogody. Wszystkie mecze mogą być odwołane!

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Niestety prognozy nie są łaskawe dla działaczy, kibiców i zawodników. Wszystkie niedzielne mecze żużlowe mogą zostać odwołane!

Już w sobotę było wiadomo, że w niedzielę dojdzie do próby zorganizowania dwóch spotkań. W Łodzi miejscowy Orzeł ma podejmować Lokomotiv Daugavpils, natomiast Wilki Krosno mają zmierzyć się z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz. 

Na zorganizowanie spotkania w Łodzi są bardzo małe szanse. Synoptycy przewidują deszcz w tym mieście od godzin południowych.

Według sobotnich prognoz mecz w Krośnie nie był zagrożony. Niestety w niedzielny poranek synoptycy nie są już tak optymistyczni. Portal yr.no przewiduje opady od godziny 14 do 16. Natomiast według meteo.pl, w Krośnie spodziewane są burze z intensywnymi opadami deszczu.

Już w piątek i sobotę podjęto decyzję o przełożeniu pozostałych niedzielnych meczów. Odwołano dwa spotkania PGE Ekstraligi oraz pojedynek Car Gwarant Startu Gniezno z Unią Tarnów. 

Prognoza pogody (za yr.no):

Łódź

Krosno


ZOBACZ WIDEO Artiom Łaguta: Grisza jest twardy, ale to nie oznacza, że będzie lepszy

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL