Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr ProtasiewiczWP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Na zdjęciu: Piotr Protasiewicz

PGE Ekstraliga. "Masz problem? Spi*****aj!". FalubazTV z meczu Stelmet Falubaz - Speed Car Motor (wideo)

Dawid Borek
Dawid Borek
W piątek Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał Speed Car Motor Lublin 54:36. Telewizja FalubazTV przygotowała reportaż z tego spotkania.

- Panie sędzio, drugie okrążenie, przy parku maszyn, noga wyraźnie poszła do góry - mówił Tomasz Walczak do sędziego Michała Sasienia. - Nie możecie ich utemperować? Dojdzie do tragedii! - grzmiał kierownik Stelmet Falubazu Zielona Góra do swojego odpowiednika w Speed Car Motorze Lublin.

Nerwowo zrobiło się po tym, jak w 8. wyścigu Paweł Miesiąc machał nogą podczas jazdy. Za to otrzymał zresztą ostrzeżenie od arbitra. - O co ci chodzi? Masz problem? Spi*****aj! - krzyczał Miesiąc w parku maszyn w kierunku mechanika Martina Vaculika.

Zobacz także:
PGE Ekstraliga. Straszna kraksa Dudka mogła zepsuć plan Falubazu. Nie było kolorowo
PGE Ekstraliga. Kibice Falubazu zszokowali. Szokiem nie jest już fatalny Jonsson (komentarz)

Reportaż FalubazTV z meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin:

Czy lubisz oglądać reportaże FalubazTV?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (37):

 • beejay Zgłoś
  Dzisiejszy pudelek sportowy:"Choć telewizja Falubazu zrobiła wszystko (wypikała), by nikt nie dowiedział się, co chwilę po całej sytuacji powiedział Vaculik, to prawda wyszła na jaw.
  Czytaj całość
  Wszystko zarejestrowały bowiem kamery nSport+ i już w czwartek o godz. 22 w programie Speedway+, fani w całej Polsce zobaczą całą sekwencję zdarzeń.- To tę nogę kolejnym razem..., straci tę nogę - powiedział po obejrzeniu powtórek wzburzony Słowak. Gdyby takie słowa zawodnik wypowiedział w obecności sędziego zawodów, ten zapewne zdyskwalifikowałby go do końca meczu. W żużlu całe środowisko jest bowiem bardzo wyczulone na wypowiadanie podobnych gróźb a do tej pory wszyscy pilnowali, by zawodnicy szanowali się na torze.To zresztą nie jedyne nieetyczne zachowanie w teamie Vaculika. Jeden z jego mechaników prowokował Miesiąca wykrzykując do niego ze swojego boksu. Powszechnie przyjęte jest, że mechanicy nie zabierają głosu w takich sprawach, bo w innym przypadku, po każdym upadku żużlowe mecze przerodziłyby się w pyskówki. W boksach każdej z drużyn jest bowiem około 20 mechaników."
  • Kamil Kliza Zgłoś
   A co z Dudkiem jak atakował juniora przy starcie ???? widać ze odpuścił widząc atak nogą Podwójne standardy ? Jednemu wolno drugimu nie ?
   • Kamil Kliza Zgłoś
    Prosze o wytłumaczenie. Jak Dudek podnosi nogę i "atakuje juniora by mu się nie wpychał w tor jazdy" to jest ok...a jak miesiąc daje balans noga "a nie atak" to już jest ostrzeżenie
    Czytaj całość
    i mega pretensje podwójne standardy ??????????
    Wszystkie komentarze (37)

    Komentarze (37)

     Wszystkie komentarze (37)
     PRZEJDŹ NA WP.PL