Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper Woryna na prowadzeniu WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Kacper Woryna na prowadzeniu

Dwa mecze Nice 1. LŻ zależne od Challengu SEC

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
W sobotę w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się Challenge SEC. Gdyby jednak te zawody zostały przełożone na niedzielę, to odwołane będą dwa mecze Nice 1. Ligi Żużlowej.

W Nagyhalasz Polskę reprezentować będą m.in. Tobiasz Musielak i Kacper Woryna. Z tego powodu drużyny Orła Łódź i PGG ROW-u Rybnik zastrzegły rozegranie swoich niedzielnych spotkań. 

Terminem rezerwowym dla Challengu jest niedziela. Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na zorganizowanie imprezy w sobotę i zostanie ona przełożona na drugi dzień, to starcia Orła ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i Arged Malesy TŻ Ostrovii z PGG ROW-em Rybnik zostaną odwołane. 

KOMUNIKAT NR 45/2019
Główna Komisja Sportu Żużlowego

5. Jeśli zawody FIM Europe - SEC Challenge w Nagyhalasz w dniu 25 maja 2019 nie odbędą się w terminie kalendarzowym i zostaną przełożone na termin rezerwowy w dniu 26 maja 2019 - nie odbędą się zawody DM I Ligi, 7-mej rundy pomiędzy drużynami KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk. (Tobiasz Musielak) oraz 7-mej rundy pomiędzy drużynami Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. a PGG ROW Rybnik. (Kacper Woryna)

ZOBACZ WIDEO Gospodarze wykorzystali brak Janowskiego. Zobacz skrót meczu truly.work Stal Gorzów - Betard Sparta WrocławTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL