WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Chęć / Speed Car Motor - Fogo Unia.

PGE Ekstraliga. Serwery znów nie wytrzymały. Szefostwo Motoru też

Dawid Borek
Dawid Borek
W Lublinie oszaleli na punkcie PGE Ekstraligi. Temu szaleństwu kroku nie dotrzymały serwery portalu pośredniczącego w sprzedaży biletów na mecze Speed Car Motoru. W końcu nie wytrzymało też szefostwo beniaminka.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Beniaminek PGE Ekstraligi w tym sezonie odjechał dwa mecze na własnym terenie. Na dzień dobry zmierzył się z MRGARDEN GKM-em Grudziądz, później do Lublina przyjechała Fogo Unia Leszno. Przed oboma spotkaniami, przy przedsprzedaży biletów, pojawiała się ta sama historia.

Otóż serwery portalu tubilety.pl, pośredniczącego przy sprzedaży wejściówek na spotkania Speed Car Motoru, nie wytrzymywały natłoku wejść kibiców. To skutkowało problemami z płynnym działaniem strony internetowej. Ba, przy przedsprzedaży biletów na inaugurację, portal przestał działać na kilka godzin.

Czytaj także: Motor - Get Well: goście bez Kościucha. Grigorij Łaguta pod "dwunastką"! (składy)

Przed zaplanowanym na niedzielę spotkaniem Speed Car Motoru Lublin z Get Well Toruń sytuacja ponownie się powtórzyła. Serwery znów nie dotrzymały kroku biletowemu szaleństwu. W końcu szefostwo beniaminka postawiło zareagować. To koniec współpracy z pośrednikiem.

ZOBACZ WIDEO Żużlowcy Get Well Toruń mogą czuć się urażeni słowami Przemysława Termińskiego

"Jest nam niezmiernie przykro, ze względu na to, że serwery po raz kolejny nie wytrzymały obciążenia. W związku z zaistniałą sytuacją, w trosce o naszych kibiców, jesteśmy zmuszeni zrezygnować ze współpracy z portalem tubilety.pl na meczach ligowych w sezonie 2019" - przekazali lublinianie.

W związku z taką decyzją, kibice będą mogli zakupić bilety na mecz z Get Well Toruń wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej. Ta ruszy w piątek o godzinie 17:00.

Czytaj także: PGE Ekstraliga. Mecz w Lublinie zagrożony. Oczy zwrócone na Kraków

Spotkanie Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń w niedzielę. Jego początek zaplanowano na godzinę 16:30.

Czy Motor pokona Get Well?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (14):

    Pokaż więcej komentarzy (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL