Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz Walasek przed Troy'em BatcheloremWP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Grzegorz Walasek przed Troy'em Batchelorem

Siedmiu wspaniałych. Grzegorz Walasek jak za najlepszych lat

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Grzegorz Walasek spisywał się znakomicie w hitowym meczu Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Ostrovią i rybnickim ROW-em. Gospodarze wygrali 47:42, a doświadczony lider Arged Malesa TŻ Ostrovii wywalczył 12 punktów.

Grzegorz Walasek (Arged Malesa TŻ Ostrovia). W niedzielę w hitowym starciu zaplecza PGE Ekstraligi wychowanek zielonogórskiego klubu przypomniał sobie swoje najlepsze lata. Zaczął pechowo, bo od defektu motocykla, ale później rywale mogli się jedynie przyglądać jak kompletuje kolejne zwycięstwa. 

Rohan Tungate (Orzeł Łódź). Zespół Lecha Kędziory zmierzył się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i była to potyczka wyjątkowo dla nich trudna. Wygrali 47:43 i ogromnie przyczynił się do tego Australijczyk, który zdobył 10 punktów oraz 4 bonusy. Tym samym okazał się być najskuteczniejszym zawodnikiem Orła.

Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno). Dobra forma gnieźnian przełożyła się na wygraną na bardzo trudnym terenie w Daugavpils. Ekipa dowodzona przez Rafaela Wojciechowskiego wróciła z Łotwy z wynikiem 48:42. Najwięcej "oczek" dla Startu wywalczył właśnie Oskar Fajfer - aż 15 i bonus w sześciu startach.

ZOBACZ WIDEO Skórnicki o relacjach z Pedersenem: Doszło kiedyś do "hałasu" wokół nas

Jurica Pavlic (Car Gwarant Start Gniezno). Fajferowi dzielnie wtórował Chorwat, a przecież przed meczem pojawiały się głosy nawołujące do odsunięcia go od składu. Tymczasem Pavlic znów udowodnił, że w dalszym ciągu jest bardzo wartościowym zawodnikiem. Na Łotwie zgarnął 13 punktów z bonusem.

Czytaj również: Aleksandr Łoktajew zażegnał problemy. "Przerwa wyszła mi na dobre"

Jacob Thorssell (Zdunek Wybrzeże Gdańsk). Mimo że jego zespół przegrał w Łodzi, grzechem byłoby nie wyróżnić postawy Szweda, który cały czas utrzymywał zespół gości w kontakcie z łodzianami. Przy nazwisku Thorssella zostało zapisane 14 "oczek" i bonus. Po ten rezultat sięgnął w sześciu startach.

Oleg Michaiłow (Lokomotiv Daugavpils). Jeśli ktoś z łotewskiej drużyny może nie mieć sobie nic do zarzucenia, to właśnie młodzieżowiec Lokomotivu. Pewnie wygrał w biegu młodzieżowym, potem "poprawił" kolejnym zwycięstwem, a w następnych wyścigach przywoził punkty. W sumie uzbierał ich 9, do dorobku dorzucając bonus.

Artiom Trofimow (Lokomotiv Daugavpils). Wyróżniamy również drugiego młodzieżowca Łotyszy, bowiem trudno spośród pozostałych drużyn wskazać kogoś kto tego dnia był lepszy. Trofimow zdobył 4 punkty i bonus.

Zobacz także: Nerwowy występ lidera Nice 1. LŻ

Czy wynik Walaska zrobił na tobie wrażenie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL