Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wybrzeże - Unia Kacper GomólskiWP SportoweFakty / Wiesław Wardaliński. / Wybrzeże - Unia. Kacper Gomólski

Obsada sędziowska meczów Nice 1. LŻ i 2. LŻ

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała obsadę sędziowską weekendowych meczów Nice 1. Ligi Żużlowej oraz 2. Ligi Żużlowej.

Najciekawsze spotkania pierwszoligowych rozgrywek poprowadzą Ryszard Bryła (Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź) i Krzysztof Meyze (PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia). Komisarzami toru na tych meczach będą odpowiednio Paweł Stangret oraz Krzysztof Okupski .

Równocześnie podano obsadę 7. i 8. rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody 3 i 4 czerwca poprowadzi m.in. czterech sędziów stażystów. 

KOMUNIKAT NR 49/2019
Główna Komisja Sportu Żużlowego

2. Obsady sędziów:

DM I Ligi, 8 runda
sobota, 1 czerwca 2019 r.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź godz. 16.15 TV Eleven
Sędzia: Ryszard Bryła
komisarz toru: Paweł Stangret
Przewodniczący Jury: Zbigniew Fiałkowski
Pierwsze posiedzenie Jury o godz. 12.00

niedziela, 2 czerwca 2019 r.

PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. godz. 14.30 TV Polsat
Sędzia: Krzysztof Meyze
komisarz toru: Krzysztof Okupski
Przewodniczący Jury: Dariusz Cieślak
Pierwsze posiedzenie Jury o godz. 8.00

Car Gwarant Start Gniezno - SK Lokomotiv Daugavpils godz. 14.30 rez. tv
Sędzia: Grzegorz Sokołowski
komisarz toru: Krzysztof Guz
DM II Ligi, 8 runda
Sobota, 1 czerwca 2019 r.

Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Power Duck Iveston PSŻ Poznań godz. 16.00
Sędzia: Michał Sasień
komisarz toru: Waldemar Cisoń
Niedziela, 2 czerwca 2019 r.

Speedway Wanda Kraków - ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz godz. 16.00
Sędzia: Tomasz Fiałkowski
komisarz toru: Michał Wojaczek

Wilki Krosno - Euro Finannce Polonia Piła godz. 17.15
Sędzia: Kacper Bryła
komisarz toru: Tomasz Welc

3 runda IMP 85-125cc, Wawrów, sobota, 1 czerwca 2019 r. godz. 16.00
Sędzia stażysta: Marcin Beda + kwalifikator Stanisław Pieńkowski

3 runda PPPK 85-125cc, Wawrów, niedziela, 2 czerwca 2019 r. godz. 11.00
sędzia stażysta: Marcin Beda + kwalifikator Stanisław Pieńkowski

DMPJ, 8 runda, 3 czerwca 2019 r. (poniedziałek)
Zielona Góra - sędzia stażysta: Piotr Stefankiewicz + kwalifikator Ryszard Bryła
Ostrów Wlkp. - sędzia: Paweł Palka
Grudziądz - sędzia: Tomasz Fiałkowski
Lublin (za Daugavpils) - sędzia stażysta: Rafał Kobak + kwalifikator Paweł Słupski

DMPJ, 7 runda, 4 czerwca 2019 r. (wtorek)
Zielona Góra - sędzia stażysta: Marcin Beda + kwalifikator Ryszard Bryła
Opole. - sędzia: Paweł Palka
Toruń - sędzia stażysta: Grzegorz Woźniak + kwalifikator: Piotr Nowak
Lublin - sędzia stażysta: Rafał Kobak + kwalifikator Piotr Lis

ZOBACZ WIDEO Bartosz Smektała cichym zwycięzcą Grand Prix Polski w Warszawie

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL