Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Władysław Komarnicki / Na zdjęciu: Władysław Komarnicki

PGE Ekstraliga. Komarnicki: Get Well po ósmym wyścigu był w Nice 1.LŻ. Sędzia popełnił dwa poważne błędy

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
- Serce mi stanęło, po tym jak upadł Bartosz Zmarzlik. Nie mogę pojąć, jak roztrwoniliśmy taką przewagę. Moim zdaniem sędzia Krzysztof Meyze popełnił dwa poważne błędy – powiedział na gorąco po meczu Get Well ze Stalą Gorzów Władysław Komarnicki.

truly.work Stal Gorzów po ośmiu wyścigach prowadziła w Toruniu z Get Well 29:19. Wydawało się, że zespół z grodu Kopernika jest już jedną nogą w Nice 1. Lidze Żużlowej. - Powiem więcej, oni byli na sto procent w pierwszej lidze. Podnieśli się i zapamiętają na długo ten mecz, jeśli zostaną w PGE Ekstralidze, bo dzięki Gorzowowi, nie są w tej chwili w tragicznej sytuacji. To Stal roztrwoniła w dziecinny sposób tą ogromną przewagę. Pięknie pojechała do ósmego wyścigu. Była monolitem. Jestem zaskoczony tym, że mając 10 punktów przewagi, przegrywamy ostatecznie różnicą dziewięciu - nie krył Władysław Komarnicki, honorowy prezes gorzowskiego klubu.

- Mecz był piękny. Serce mi stanęło, kiedy upadł Bartek Zmarzlik. Dopóki nie wstał, czułem się bardzo źle. Mam nadzieję, że wszystko z nim jest w porządku. Pewnie jutro trochę siniaków będzie miał po tych zawodach. Został słusznie wykluczony przez sędziego z powtórki 14 wyścigu - powiedział Komarnicki.

W innych sytuacjach honorowy prezes Stali nie był już łaskawy dla arbitra, Krzysztofa Meyze. - Popełnił fatalny błąd, kiedy w wyścigu siódmym wychodziliśmy na 4:2, a Norbert Kościuch z własnej winy się przewrócił. Ta decyzja to nieporozumienie. Moim zdaniem to absolutny błąd. Głęboko wierzę, że przy analizie Leszek Demski wychwyci tę sytuację w magazynie PGE Ekstraligi. Wyścig 14 sędzia powinien od razu przerwać, ponieważ Jason Doyle ruszył się na starcie. Skorzystał z tego, bo pierwszy wystartował, więc obowiązkiem sędziego było przerwać ten wyścig, zanim doszło do wypadku Bartosza Zmarzlika. To był drugi błąd arbitra - stwierdził Komarnicki.

Zobacz także: Kościuch zadebiutował w siódmym wyścigu. Dostał drugą szansę od sędziego?
Zobacz także: Co za powrót syna marnotrawnego. Kościuch podał tlen i Get Well został przy życiu!

ZOBACZ WIDEO Stal Gorzów stawia na widowiska, ale nie jest to komfortowe dla zawodników z problemami

Czy podzielasz opinię Władysława Komarnickiego o błędnych decyzjach sędziego Krzysztofa Meyze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (28):

 • RECON_1 Zgłoś
  Patrząc na przebieg spotkania to aż podejrzane jest jak można stracić taka przewagę punktową.
  • Electraa Zgłoś
   Jak można prowadzić 10 pkt i przegrać 9?? Hit xD
   • KS Tyskie Zgłoś
    Nie wiem czy on jest do końca świadomy jak wygląda obecnie sytuacja Stali. W optymistycznym wariancie wygrywamy jeszcze 2 mecze ( u siebie Toruń i Częstochowa co nie jest już takie pewne
    Czytaj całość
    patrząc po wczoraj) Porażka 9 punktami moim zdaniem sprawia że kwestia bonusa jest bliżej Toruń bo będą stosować rezerwy. Toruń ma dużo korzystniejszy terminarz jeżdżą u siebie z Lublinem, Grudziądzem, Wrockiem i Falubazem. Moim zdaniem wygrają z tego 3 mecze i zrobią 2 bonusy.
    Wszystkie komentarze (28)

    Komentarze (28)

     Wszystkie komentarze (28)
     PRZEJDŹ NA WP.PL