Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hans Andersen i Rohan TungateWP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Hans Andersen i Rohan Tungate

Orzeł Łódź ma problem. Hans Andersen kontuzjowany

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Nie udało się rozegrać meczu duńskiej Metal Speedway League pomiędzy Region Varde Elitesport a GSK Liga. Zawodnicy wystartowali jednak do pierwszego wyścigu, który zakończył się upadkiem m.in. Hansa Andersena.

W Outrup żużlowcy zastali trudny tor, ale zdecydowano się rozpocząć zawody. Niestety już w pierwszym wyścigu doszło do groźnego upadku Hansa Andersena i Michaela Jepsena Jensena. Po tym zdarzeniu na torze żużlowiec Orła Łódź opuścił tor w karetce, a na stadionie zaczęły się prace nad nawierzchnią. 

Po dwóch godzinach oczekiwania zdecydowano się przerwać zawody (więcej TUTAJ). Niestety pierwszy wyścig okazał się pechowy dla Andersena. Duńczyk po meczu udał się do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili uraz łopatki. - Prześwietlenie potwierdziło, że doznałem małego złamania prawej łopatki - napisał żużlowiec na swoim profilu na Instagramie. Teraz czeka go przerwa w startach. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa. 

W sobotę Hans Andersen miał wziąć udział w meczu Orla Łódź przeciwko Zdunek Wybrzeżu Gdańsk. Teraz łodzianie będą zmuszeni znaleźć zastępstwo. Przypomnijmy, że w meczu nie wystartuje Tobiasz Musielak, który zapowiedział przerwę od startów (więcej TUTAJ). W kadrze Orła są jeszcze Rory Schlein i Ben Ernst.

ZOBACZ WIDEO Żużlowcy Get Well Toruń mogą czuć się urażeni słowami Przemysława Termińskiego

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL