Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Szymon Woźniak i Jack HolderWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Szymon Woźniak i Jack Holder

PGE Ekstraliga. Get Well mógł nie wyjść z 30 punktów. Kluczowy był jeden element

Dawid Skrzypiński
Dawid Skrzypiński
- Gdyby nie zmieniający się tor, Get Well pewnie nie wyszedłby z 30 punktów - powiedział Szymon Woźniak. Po świetnym początku truly.work Stal Gorzów pogubiła się na Motoarenie, koniec końców przegrywając 40:49.

Po bardzo dobrym otwarciu spotkania przez truly.work Stal Gorzów, do głosu drugiej części spotkania doszli gospodarze. Losy meczu odwróciły się, a zawodnicy Get Well Toruń zdominowali siedem ostatnich wyścigów i aż cztery razy pokonali gorzowian podwójnie. 

- Tor podczas meczu bardzo się zmienił. Gdyby nie ten fakt, to Get Well pewnie nie wyszedłby z "trzydziestki"! My to widzieliśmy, staraliśmy się podążać za tymi zmianami, ale wszystko nam uciekło - skomentował Szymon Woźniak.

Zobacz także: Przełamanie Get Well Toruń!

- Staraliśmy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby dociągnąć korzystny wynik do końca. Wymienialiśmy bardzo dużo informacji dotyczących tego jak ustawić motocykle i jakimi ścieżkami pokonywać tor. Na tę chwilę nie wiem, co się stało, że przegraliśmy. Ponadto, gdyby nie błąd w ostatnim wyścigu, moja zdobycz punktowa mogła być większa - podsumował Woźniak.

Zobacz także: Kontrowersje na koniec meczu w Toruniu!

Na około półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania nad Toruniem przeszła ulewa. Organizatorzy zadbali jednak o to, by tor był zabezpieczony, a deszcz według zawodnika Stali sytuacja pogodowa nie rzutowała na stan nawierzchni. - Opady deszczu nie miały żadnego wpływu. Tor był przykryty w newralgicznych punktach, co pomogło go ochronić - przyznał.

ZOBACZ WIDEO Łaguta na ostatnich metrach uratował remis! Kronika 7. kolejki PGE EkstraligiPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Get Well Toruń utrzyma się w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (35):

Wszystkie komentarze (35)

Komentarze (35)

×
    Wszystkie komentarze (35)
    PRZEJDŹ NA WP.PL