Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Siergiej Łogaczow WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Siergiej Łogaczow

Żużel. Siedmiu wspaniałych: PGG ROW zdemolował Ostrovię i pokazał moc. Łogaczow wygranym sezonu

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Aż czterech żużlowców PGG ROW-u Rybnik znalazło się w siódemce kolejki Nice 1. LŻ. Trudno się dziwić, skoro "Rekiny" na własnym torze zdemolowały dotychczasowego lidera z Ostrowa 61:28. Wielkim wygranym tego sezonu wydaje się być Siergiej Łogaczow.

Troy Batchelor (PGG ROW Rybnik). Najlepszy mecz Australijczyka w tym sezonie. Niektórzy już twierdzą, że powtarza się sytuacja sprzed roku, gdy Batchelor brylował w meczach fazy zasadniczej, a w play-offach zanotował regres formy. Czy tak będzie tym razem? O tym się dopiero przekonamy, ale najpierw do play-offów trzeba awansować. Punkty Australijczyka w tym pomogą.

Siergiej Łogaczow (PGG ROW Rybnik). Wielki wygrany obecnego sezonu. Wydawało się, że wobec braku Grigorija Łaguty w Rybniku, będzie niepotrzebny w szeregach PGG ROW-u. Tymczasem skutecznie zamknął drogę do składu Danielowi Bewleyowi i Nickowi Morrisowi. 

Czytaj także: W Grudziądzu motocykl poleciał w kierunku trybun

Linus Sundstroem (PGG ROW Rybnik). Szwed dobre występy przeplata słabymi. Przeciwko dotychczasowemu liderowi z Ostrowa Wlkp. zdobył 12 punktów i bonus. W Rybniku z pewnością chcieliby, aby Sundstroem ustabilizował formę na takim poziomie w kolejnych meczach. Wtedy "Rekinom" będzie łatwiej o PGE Ekstraligę.

ZOBACZ WIDEO Częstochowa jest gotowa na Drabika. Zawodnik ma otwarte drzwi do jazdy we Włókniarzu

Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk). Ostatnio miał dość żużla, bo trapiły go upadki i defekty, przez które tracił punkty. W meczu z Orłem Łódź pokazał na co go stać. Wprawdzie spotkanie zostało przerwane z powodu ulewy, ale niewiele wskazywało na to, aby łodzianie byli w stanie go pokonać.

Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno). Najlepszy zawodnik Car Gwarantu Startu Gniezno w starciu z Lokomotivem Daugavpils. Spotkanie perfekcyjne w wykonaniu Gały, bo zapisał na swoim koncie 14 punktów i bonus. Więcej nie można od niego oczekiwać.

Czytaj także: Koniec pięknej serii Fogo Unii Leszno

Robert Chmiel (PGG ROW Rybnik). To ostatni sezon Chmiela w gronie juniorskim i wychowanek ROW-u jeździ tak, jak oczekiwali tego kibice przed rozpoczęciem rozgrywek. Jest w tej chwili najlepiej jeżdżącym młodzieżowcem w Nice 1. LŻ.

Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk). Miał okazję pojechać w trzech biegach w Gdańsku, podczas gdy większość zawodników pojechała w ledwie dwóch. Pokazał się w nich z bardzo dobrej strony. Gdyby przy jego nazwisku co mecz widniały 4 punkty i bonus, fani Zdunek Wybrzeża byliby zadowoleni.

Czy PGG ROW Rybnik awansuje do PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL