Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Sebastian Maciejko / Na zdjęciu: Artur Mroczka

Kontrola sprzętu na meczu w Tarnowie! Znamy wyniki

Jakub Czosnyka
Jakub Czosnyka
Przed meczem Unii Tarnów z Car Gwarant Startem Gniezno przeprowadzono kontrolę sprzętu. Sprawdzono wszystkie gaźniki, które znajdowały się w parku maszyn. Oszustów nie odnotowano.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Kontrole sprzętu to następstwo ostatnich wydarzeń. Niektórych zawodników podejrzewało się o doping technologiczny. Głośno zrobiło się o tym przede wszystkim po akcji z Grigorijem Łagutą w roli głównej. Przed tygodniem we Wrocławiu na jego silniku w trakcie procedury startowej pojawił się nienaturalny płomień. W środowisku zawrzało. Żużlowe władze zapowiedziały masowe kontrole.

Żużel: fatalny upadek w Gdańsku. Siergiej Łogaczow w szpitalu (aktualizacja). CZYTAJ WIĘCEJ!

Jedna z nich miała miejsce przed spotkaniem w Tarnowie. Sędzia zawodów sprawdził wszystkie gaźniki zawodników obu drużyn. Z naszych informacji wynika, że żadnych nieprawidłowości nie wykryto. Wszyscy byli czyści. Inna sprawa, że nikt kontrolą zdziwiony nie był. Po ostatnich doniesieniach można było spodziewać się podobnych akcji.

CZYTAJ TAKŻE: Typer WP SportoweFakty: Włókniarz odkuje się na Falubazie i wróci do walki o play-offy. ROW przegra w Gdańsku


ZOBACZ WIDEO: Doping technologiczny. Czy jest możliwe, aby żużlowcy dolewali coś do silników?

Czy kontrole sprzętu powinny odbywać się regularnie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL