Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nick Morris WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Nick Morris

Premiership: Obfite opady deszczu w Wolverhampton. Mecz z Panterami odwołany

Artur Babicz
Artur Babicz
Ze względu na bardzo niekorzystne prognozy pogody, które wskazywały na obfite opady deszczu w godzinach rozegrania meczu pomiędzy Wolverhampton Wolves a Peterborough Panthers, poniedziałkowe spotkanie zostało odwołane. Poznaliśmy nowy termin.

Mecz pomiędzy Wolverhampton Wolves a Peterborough Panthers był jednym zaplanowanym poniedziałkowym spotkaniem w Premiership. Niestety ze względu na bardzo niekorzystne warunki pogodowe, które od kilku dni występują w okolicach Wolverhampton, zdecydowano się na odwołanie tej potyczki.

Zarządy obu klubów ustaliły już nowy termin spotkania. Wilki pojadą na własnym torze z Panterami w poniedziałek, 22 lipca, o godz. 20:30 (czasu polskiego). Z przełożonego spotkania z pewnością cieszą się kibice Peterborough Panthers, ponieważ ich klub miał pojechać mocno osłabiony (w składzie brakowało kontuzjowanych Hansa Andersena i Josha Batesa, a z powodu jazdy w el. SGP nie mógł wystąpić Charles Wright).

Zobacz także:David Bellego ponownie najlepszy
Zobacz także:Polacy nie powalczą o udział w SGP 2020

ZOBACZ WIDEO: Przeszedł na kontrakt zawodowy i zaczął gorzej jeździć. Kopeć-Sobczyński wyjaśnia przyczyny takiej decyzjiTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Która drużyna Twoim zdaniem ma mocniejszy skład?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL