WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak

Tobiasz Musielak kontuzjowany. Żużlowiec przekazał kiepskie wieści

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Tobiasz Musielak przekazał nowe informacje po fatalnym upadku, do którego doszło w meczu Nice 1. LŻ pomiędzy Orłem Łódź a Unią Tarnów. Żużlowiec ma zerwane więzadła w prawym kolanie, co najprawdopodobniej oznaczać będzie dla niego przerwę w startach.

W siódmej gonitwie meczu pomiędzy Orłem Łódź a Unią Tarnów doszło do karambolu za sprawą Mateusza Cierniaka. Zawodnik gości doprowadził do kontaktu z Rohanem Tungatem, a następnie z Tobiaszem Musielakiem. Ten drugi trafił do szpitala z podejrzeniem urazu nogi.

"Dziękuję wszystkim, którzy wysyłają wiadomości ws. mojej kontuzji. Zerwane więzadła w prawym kolanie. Wygląda to źle, ale więcej będziemy wiedzieć w poniedziałek po kompletnych badaniach w Lesznie. Fatalna obsługa w szpitalu w Łodzi" - przekazał Musielak za pośrednictwem Twittera.

Czytaj także: Morris odpiera zarzuty ws. Grand Prix

Musielak w dobrym stylu zaczął niedzielny mecz i zapisał "trójkę" na swoim koncie. Brak lidera miał ogromny wpływ na wynik Orła w starciu z tarnowskimi "Jaskółkami". Osłabiona drużyna gospodarzy nie była w stanie sprostać rywalowi i ostatecznie przegrała 44:46.

ZOBACZ WIDEO: Żużlowiec Falubazu przeszedł żużlowe piekło. Pojawił się strach przed jazdą

Czytaj także: Sukces Kołodzieja w Czechach ma jednego ojca 

Dla łodzian to kolejna porażka w tym sezonie Nice 1.LŻ, przez co maleją szanse zespołu Lecha Kędziory na jazdę w fazie play-off. Zwłaszcza w obliczu możliwej absencji Musielaka w kolejnych tygodniach.Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (21):

    Pokaż więcej komentarzy (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL