Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andreas Jonsson WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Andreas Jonsson

Żużel. PGE Ekstraliga. Andreas Jonsson wrócił na tor! Pojawi się w składzie Motoru?

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Na tę chwilę czekali wszyscy fani Speed Car Motoru Lublin. Na tor powrócił kapitan Andreas Jonsson, który po wypadku w pierwszym meczu zmagał się z kontuzją.

Podczas inaugurującego spotkania Speed Car Motoru Lublin w PGE Ekstralidze już w pierwszym swoim starcie Andreas Jonsson brał udział w bardzo groźnym wypadku. Na drugim łuku Szwed zahaczył o Wiktora Lamparta i z impetem wjechał w bandę. Szwed narzekał na ból w ręce, jednak najgroźniejszy był uraz kręgosłupa, który sprawiał, że 38-latek nie był w stanie zacisnąć dłoni. 

Zobacz także: Żużel. PGE Ekstraliga. Juniorzy nadal największym zmartwieniem Get Wellu Toruń. Ich postawa kluczowa dla utrzymania

Parę dni temu informowaliśmy, że Andreas Jonsson szykuje się do wyjazdu na tor i przyjedzie na trening Motoru do Łodzi. Więcej na ten temat przeczytaszTUTAJ. Jednak przed przyjazdem do Polski, Szwed zdecydował się wyjechać na tor w Hallstavik o czym poinformował w mediach społecznościowych. 

Następnym krokiem w powrocie do ścigania jest przyjazd na trening Motoru Lublin w Łodzi przed wyjazdowym spotkaniem z Get Well Toruń. Być może Szwed będzie w tak dobrej formie, że znajdzie się w składzie na to spotkanie. Jednak już sam powrót Jonssona na tor jest optymistyczny. Speed Car Motor zmaga się z małymi problemami i do zwycięstw ligowych przydałby się kapitan w dobrej formie.

ZOBACZ WIDEO: Doping technologiczny. Czy jest możliwe, aby żużlowcy dolewali coś do silników?TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Andreas Jonsson pojawi się w składzie Motoru na mecz w Toruniu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

×
    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL