Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jack Holder [b] i Kenneth BjerreWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Jack Holder [b] i Kenneth Bjerre

Żużel. Robert Kościecha: Jack Holder powiedział, że ma to gdzieś

Dawid Borek
Dawid Borek
Jack Holder przeprosił Kennetha Bjerre za swoje zachowanie, ale czy zrobił to szczerze? Biorąc pod uwagę to, co rzucił w trakcie meczu w kierunku Roberta Kościechy, jest to raczej wątpliwe.

Na Jacka Holdera wylała się fala krytyki. Australijczyk w jednym z biegów meczu MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (55:35) zawrócił tuż przed metą, pozbawił punktu bonusowego i kilku tysięcy złotych Kennetha Bjerre. Po kilku dniach młodszy z braci Holderów przeprosił za swoje zachowanie.

Młodszy z braci tłumaczył, że nie miał pojęcia, że skrzywdzi Bjerre. "Nie znałem dokładnie zasad przyznawania punktu bonusowego w Polsce" - wyjaśniał w oświadczeniu. Przekazał również, że kontaktował się z Bjerre, aby wyjaśnić całą sytuację i oddać mu stracone pieniądze.

Pytanie, jak rozumieć oświadczenie Jacka Holdera, biorąc pod uwagę słowa, jakie wypowiedział w kierunku Roberta Kościechy w trakcie spotkania w Grudziądzu. - Co panu odpowiedział Jack? - został zapytany trener juniorów w MRGARDEN GKM-ie przez speedwayekstraliga.pl. - Że ma to gdzieś - zdradził Kościecha.

- Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie dojeżdża, bo ma defekt. Jeżeli natomiast zawodnik zakręca tuż przed metą, to jest to po prostu niesportowe zachowanie. Sport polega też na tym, żeby przegrywać fair i być fair wobec kolegów. Nawet z przeciwnej drużyny - skomentował Kościecha.

Zobacz także:
Żużel. PGE Ekstraliga krytykuje Jacka Holdera, ale zmian nie będzie. Nikogo nie można zmusić do ukończenia biegu
Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Holder zlekceważył polski żużel. Kibice solidaryzują się z Bjerre (felieton)

ZOBACZ WIDEO: Kibice hejtowali żużlowca Get Well. Nie rozumieli, że ma zobowiązania wobec klubu

Czy wierzysz w szczerość przeprosin Holdera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (43):

Wszystkie komentarze (43)

Komentarze (43)

    Wszystkie komentarze (43)
    PRZEJDŹ NA WP.PL