Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KempińskiWP SportoweFakty / Łukasz Łagoda / Na zdjęciu: Robert Kempiński

Żużel. GKM ma jeszcze rezerwy. Z Torunia chcą wywieźć komplet punktów

Dawid Borek
Dawid Borek
- Moi żużlowcy pokazali, na co ich stać, choć nadal mamy jeszcze trochę zapasu - stwierdza Robert Kempiński po meczu MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (55:35).

To było spotkanie do jednej bramki. Get Well Toruń nie stawił mocnego oporu MRGARDEN GKM-owi Grudziądz, przegrywając na wyjeździe różnicą aż 20 punktów. Gości starał się ratować świetny Jason Doyle, który zdobył 15 "oczek", ale w pojedynkę były mistrz świata nie był w stanie uchronić swojego zespołu przed sromotną porażką.

- Mecz, w którym nie było wiadomo, co będzie w danym biegu. Get Well korzystał z rezerw taktycznych, w każdym wyścigu mieli Doyle'a, Holdera albo dwóch Holderów. Jeśli chodzi o nazwiska, w każdym biegu byli mocni zawodnicy - mówi Robert Kempiński w rozmowie z klubową telewizją MRGARDEN GKM-u.

Grudziądzanie w konfrontacji z Get Well Toruń pokazali sporą siłę. Żaden z seniorów nie ukończył biegu na ostatniej pozycji. - Moi żużlowcy pokazali, na co ich stać, choć nadal mamy jeszcze trochę zapasu. Prosty przykład: Pawlickiego w domu stać na więcej niż 7-8 punktów. U siebie może robić po 12 "oczek" - stwierdza trener grudziądzkiej ekipy.

MRGARDEN GKM pokonał lokalnego rywala 55:35, budując solidną zaliczkę przed rewanżem na Motorenie. - Wynik jest bardzo dobry. Mamy szansę, by w Toruniu walczyć o punkt bonusowy, a nawet o wygraną - podkreśla Robert Kempiński.

Rewanż między Get Well Toruń a MRGARDEN GKM-em Grudziądz zostanie rozegrany 28 czerwca na toruńskiej Motoarenie.

Zobacz:
Żużel. Skrucha Jacka Holdera. "Nie zrobiłem tego celowo. Przepraszam Kennetha i fanów"
Żużel. Robert Kościecha: Jack Holder powiedział, że ma to gdzieś

ZOBACZ WIDEO Bartosz Smektała skupia się na zawodach młodzieżowych, ale o Grand Prix też powalczy

Czy GKM wygra mecz w Toruniu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL