WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Jason Doyle przed Antonio Lindbaeckiem

Znamy obsady sędziowskie najbliższych spotkań ligowych i mecze telewizyjne Nice 1. Ligi Żużlowej

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W środę Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszym komunikacie poinformowała o obsadach sędziowskich najbliższych spotkań ligowych oraz o meczach telewizyjnych Nice 1. Ligi Żużlowej.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

KOMUNIKAT NR 60/2019
Główna Komisja Sportu Żużlowego

2. Informujemy, że od dnia 19.06.2019 r. jest ważna licencja toru żużlowego we Wrocławiu. 

3. Informujemy, że w dniu 21.06.2019 r. (piątek) w Częstochowie odbędzie się egzamin na licencję 250cc.
Komisja egzaminacyjna: Przewodniczący Piotr Trąbski; członkowie: Marek Cieślak, Rafał Dobrucki 

4. Informujemy, że w dniu 04.07.2019 r. (czwartek) w Toruniu odbędą się egzaminy na licencję "Ż", 250cc oraz mini żużla.
Komisja egzaminacyjna: Przewodniczący Piotr Trąbski ; członkowie: Marek Cieślak, Rafał Dobrucki

Zobacz także: Żużel. PSŻ - Polonia P.: Niemiec wraca do zestawienia gości (składy)

5. Obsady sędziowskie:

DM I Ligi, 11 runda:
sobota, 22 czerwca 2019 r.
Car Gwarant Start Gniezno - Orzeł Łódź godz. 20:15 (transmisja Eleven Sports Network)
Sędzia:Ryszard Bryła 
Komisarz toru:Paweł Stangret 
Przewodniczący jury: Zbigniew Fiałkowski 

niedziela, 23 czerwca 2019 r.
Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik godz. 14:30 (transmisja Polsat Sport)
Sędzia: Michał Sasień
Komisarz toru: Zbigniew Kuśnierski + stażysta Ireneusz Kwieciński 
Przewodniczący jury: Marek Wojaczek 

Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia godz. 18:15 (czasu łotewskiego)
Sędzia:Piotr Lis 
Komisarz toru: Krzysztof Guz 

DM II Ligi, 11 runda
sobota, 22 czerwca 2019 r.
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Speedway Wanda Kraków godz. 16:00
Sędzia: Paweł Palka 
Komisarz toru: Waldemar Cisoń 

niedziela, 23 czerwca 2019 r. 
OK Bedmet Kolejarz Opole - Wilki Krosno godz. 17:00
Sędzia: Tomasz Fiałkowski 
Komisarz toru: Tomasz Welc 

Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Euro Finannce Polonia Piła godz. 17:00
Sędzia:Remigiusz Substyk 
Komisarz toru:Krzysztof Okupski 

Zobacz także: Żużel. Unia Kolejarz - Wanda: gospodarze z ekstraligowym wzmocnieniem (składy)

DMPJ, 11 runda
Wtorek, 25 czerwca 2019 r.
Wrocław - sędzia: Kacper Bryła godz. 16:00
Rawicz - sędzia stażysta:Marcin Beda + kwalifikator: Piotr Nowak godz. 16:30
Gdańsk - sędzia stażysta:Grzegorz Woźniak + kwalifikator:Michał Sasień godz. 17:00
Krosno - sędzia: Paweł Palka godz. 16:00

DMPJ, 12 runda
Środa, 26 czerwca 2019 r. 
Wrocław - sędzia stażysta:Bartosz Ignaszewski + kwalifikator: Artur Kuśmierz godz. 16:00
Leszno - sędzia stażysta: Marcin Beda + kwalifikator: Stanisław Pieńkowski godz. 16:00
Łódź - sędzia stażysta: Rafał Kobak + kwalifikator: Piotr Nowak godz. 17:00
Tarnów - sędzia: Paweł Palka godz. 16:30

Zawody 250cc o Puchar Ekstraligi, 3 runda
czwartek, 27 czerwca 2019 r. godz. 17.00
Częstochowa - sędzia: Paweł Palka

7. Mecze telewizyjne

DM I Ligi, 13 runda
sobota, 27 lipca 2019 r. 
Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk godz. 20:15 (transmisja Eleven)
Przewodniczący jury: Dariusz Cieślak 

niedziela, 28 lipca 2019 r.
Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. godz. 14:30 (transmisja Polsat)
Przewodniczący jury: Zbigniew Fiałkowski

Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik godz. 14:30 (rezerwa tv)

DM I Ligi, 14 runda
sobota, 3 sierpnia 2019 r. 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno godz. 16:30 (transmisja Eleven)
Przewodniczący jury: Zbigniew Fiałkowski

niedziela, 4 sierpnia 2019 r. 
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Orzeł Łódź godz. 14:30 (transmisja Polsat)
Przewodniczący jury: Dariusz Cieślak

ZOBACZ WIDEO: Zawodnik Falubazu panicznie bał się toru w Grudziądzu. Teraz wyjaśnia dlaczego



na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL