Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Buczkowski, Jason Doyle WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Krzysztof Buczkowski, Jason Doyle

Żużel. Dla Jasona Doyle'a najważniejszy mecz sezonu będzie siódmym startem w ciągu siedmiu dni

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
W piątek mecz Get Well - Speed Car Motor. Dla Jasona Doyle'a, lidera toruńskiej drużyny, będą to siódme zawody w ciągu siedmiu dni. - Pewnie, że człowiek nie jest maszyną, ale on tak lubi - mówi Adam Krużyński ze sztabu Get Well.

Maraton Jasona Doyle'a rozpoczął się w minioną sobotę startem w Grand Prix Czech. Następnego dnia był zaległy mecz Get Well Toruń w Grudziądzu, a w kolejnych występy w ligach: szwedzkiej, angielskiej i duńskiej. Bez dnia przerwy, bez chwili oddechu.

Start w piątkowym meczu Get Well ze Speed Car Motorem Lublin, będzie dla Doyle'a siódmą imprezą w ciągu siedmiu dni. Czy nikogo w klubie nie martwi, że lider drużyny, na najważniejszy być może mecz sezonu, może przyjechać kompletnie wyczerpany? Nie ma przecież możliwości, żeby w piątek był on w 100 procentach wypoczęty. Siedem dni jazdy i ciągłe podróże na pewno odcisną na nim piętno.

Czytaj także: Kryjom przed meczem Get Well - Motor: Jedna z tych drużyn spadnie

- Doyle lubi taki rytm meczowy - tłumaczy nam Adam Krużyński ze sztabu szkoleniowego Get Well. - Najchętniej nie schodziłby z motocykla. Oczywiście, jak idzie, a teraz idzie mu dobrze. W takiej sytuacji przynajmniej on tak to tłumaczy, taka jazda non-stop kompletnie mu nie szkodzi.

- Nie boimy się, że Jason będzie zmęczony, bo jego kolejne zwycięstwa pobudzają - kontynuuje Krużyński. - O niego jesteśmy spokojni, martwimy się natomiast o innych. Ostatnio brakowało punktów Iversena, braci Holderów i polskich seniorów. Jeśli wszyscy przeze mnie wymienieni uporają się z własnymi słabościami, to wtedy możemy z Motorem wygrać. Bo, że Doyle zrobi swoje, to nie ulega wątpliwości. Mogą mu się przytrafić jakieś pojedyncze wpadki, ale one nie będą miały związku z maratonem. Po prostu nikt nie jest maszyną - kończy Krużyński.

Czytaj także: Będzie wielka kontrola na meczu Get Well - Motor

ZOBACZ WIDEO Sam Doyle nie mógł wygrać spotkania. Zobacz skrót meczu MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well ToruńTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Doyle będzie w meczu Get Well - Motor w pelni wypoczęty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (17):

 • sonko Zgłoś
  "Czy Jason wytrzyma?" O Doyle'a nie ma się co martwić ,ja bardziej sięmartwię czy cała ta śmieszną redakcję SyFy wytrzyma jak Toruń wygra za 3pkt z Lublinem ,czy wtedy ich uj nie
  Czytaj całość
  strzeli i Ostaf wytrzyma bez rzucaniem gnojem? A może wtedy zrobi przerzut na inny ośrodek jak rak złośliwy ?
  • VivaUL vol.2 Zgłoś
   Tak się zastanawiam dlaczego najwięcej "życzliwych" Motor ma w Gorzowie czy Toruniu?Jakieś wyczuwalne zagrożenie czy może inny powód?Ktoś wyjaśni?
   • sympatyk żu-żla Zgłoś
    Jason sam sobie taki cykl ligowy wybrał.Jak na razie sobie daje nie źle radę.Aby wszyscy tak się spisywali w Toruniu ja Jason takich kłopotów klub by nie miał.
    Wszystkie komentarze (17)

    Komentarze (17)

    ×
     Wszystkie komentarze (17)
     PRZEJDŹ NA WP.PL