Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Skórnicki, Norbert KrakowiakWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Adam Skórnicki, Norbert Krakowiak.

Żużel. Niewiele zabrakło, a menedżer Falubazu zostałby zwolniony. Możliwe ruchy po meczu z Motorem

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Jak się dowiedzieliśmy Adam Skórnicki, menedżer Falubazu, był na wylocie po przegranej z Unią. Ostatecznie uratował posadę. Do meczu z Motorem jej nie straci. Co potem? Wszystko będzie zależało od wyniku, jaki uzyskają zielonogórzanie w Lublinie.

Stelmet Falubaz Zielona Góra pozyskał w ostatnim oknie transferowym Martina Vaculika i Nickiego Pedersena. Miał walczyć o medale. Po ostatniej przegranej z Fogo Unią Leszno (43:47) i braku bonusa w dwumeczu z forBET Włókniarzem Częstochowa jeden z głównych akcjonariuszy, chodzi o Stanisława Bieńkowskiego, miał nie wytrzymać i bardzo poważnie była rozważana dymisja menedżera Adama Skórnickiego.

Informacja o tym musiała dotrzeć do zainteresowanego. W innym razie, w rozmowie z nami, nie mówiłby, że nie pozwoli się skrzywdzić, bo zbyt wielu kolegów z toru stracił, i nie będzie umierał za Falubaz. Pożar został ostatecznie ugaszony, co nie zmienia faktu, że każdy kolejny mecz Falubazu może być ostatnim spotkaniem Skórnickiego w roli menedżera zielonogórskiej drużyny.

Czytaj także: Skórnicki nie będzie umierał za Falubaz

Sytuacja jest napięta z prostego względu. Wyłożono wielkie pieniądze na zbudowanie drużyny, a sam Bieńkowski dorzucił grubo ponad milion złotych, żeby była kasa na jedną z nowych gwiazd. Jeśli teraz widzi, że mimo położenia na stole dużych pieniędzy nie ma efektu w postaci dobrego wyniku (to człowiek biznesu, który niekoniecznie rozumie, że w sporcie nie ma prostego przełożenia, że im więcej wydasz, tym lepszy wynik osiągniesz), zwyczajnie się denerwuje.

W Zielonej Górze już spekuluje się, że w razie niepowodzenia sportowego, to wszystko może się skończyć tak, że Skórnicki straci robotę na dniach, a pan Bieńkowski pozbędzie się swoich udziałów po sezonie. Wygrana z Motorem może sprawić, że wszystkie spekulacje wezmą w łeb.

Czytaj także: Prezes Get Well: Rodzina Termińskich zostanie nawet w razie spadku

ZOBACZ WIDEO: Kłótnia o Kościucha. Frątczak: Pokazałem mu, kto tu rządzi

Czy Falubaz powinien zmienić menedżera w razie porażki z Motorem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (32):

Wszystkie komentarze (32)

Komentarze (32)

    Wszystkie komentarze (32)
    PRZEJDŹ NA WP.PL