Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rune Holta WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Rune Holta

Get Well Toruń nie zamyka drzwi przed Rune Holtą. Może wrócić do składu

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Get Well Toruń znalazł się w potężnych tarapatach. Na nic zdają się roszady w składzie. Zespół jest na dnie i niewiele wskazuje, by się z niego wydostał. Klub na razie nie zamyka drzwi przed Rune Holtą, najsłabszym seniorem toruńskiej drużyny.

- W tej chwili nie będziemy zamykać drzwi przed nikim. Musimy pamiętać, że to jest sport urazowy. Gdybyśmy dziś powiedzieli, że rezygnujemy z Runego, byłoby to zupełnie nierozsądne. Mamy prawie miesiąc przerwy i kilka zawodów indywidualnych, w których mogą dziać się różne rzeczy. Rune na pewno będzie z nami trenował. Jeżeli będzie lepszy od swoich kolegów z drużyny, to dostanie szansę - mówi Adam Krużyński, przewodniczący rady nadzorczej w KS Toruń.

Czytaj także: Świetny występ Damiana Stalkowskiego. Został nagrodzony przez kapitana

Get Well Toruń przed spadkiem może uratować już tylko cud. Zespół z Grodu Kopernika zamyka tabelę PGE Ekstraligi, a na horyzoncie kolejni silni rywale i niewielkie szanse na sprawienie niespodzianek. 

- Nie będziemy szukali czarownic, ani nikogo jakoś specjalnie oceniali negatywnie. Wszyscy musimy spróbować udźwignąć odpowiedzialność, która na nas spada. Sytuacja jest krytyczna, ale pojedziemy do końca - zapewnia przedstawiciel toruńskiego klubu.

Przypomnijmy, że toruńscy żużlowcy wywalczyli w tym sezonie zaledwie jedną wygraną - na domowym torze z truly.work Stalą Gorzów. Najbliższy mecz Get Well pojedzie 26 lipca w Częstochowie. Później ekipę z Torunia czekają domowe pojedynki z wrocławianami i zielonogórzanami, a także wyjazd do Leszna.

Czytaj także: Start - Unia: Gnieźnianie jedną nogą w play-offach! Wychowankowie bohaterami (relacja)

ZOBACZ WIDEO: Galewski szokuje. Posłuchaj, co powiedział o Get Well

Czy Holta powinien wrócić do składu Get Well na mecz w Częstochowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL