WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Hostessy przed jednym z turniejów PGE IMME

Przed PGE IMME: dla kogo dzika karta? Konferencja prasowa 9 lipca

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Wielkimi krokami zbliżają się PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. 12 lipca w Gdańsku stawią się najlepsi zawodnicy.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Kibice mają okazję na zdobycie zaproszeń na te zawody. Początek rywalizacji zaplanowany jest na godz. 19:00. Transmisja LIVE w nSport+ (relacja tekstowa na WP SportoweFakty). Z kolei 9 lipca poznamy nazwisko zawodnika, który wystartuje w Gdańsku z dziką kartą.

Konferencja prasowa dla przedstawicieli mediów odbędzie się 9 lipca o godzinie 15:00 w hotelu Radisson Blu. Będzie na niej obecny zawodnik, który w PGE IMME wystartuje z dziką kartą. W przeszłości byli to Emil Sajfutdinow i Krystian Pieszczek (obaj dwukrotnie) oraz Bartosz Smektała.

Przeczytaj także: Problemy z kręgosłupem to plotki. Lindgren niebawem wróci do kosmicznej formy sprzed roku?

Przed PGE IMME, w godzinach 17:00 - 17:20 w okolicach parku maszyn odbędzie się sesja autografowa z udziałem wybranych zawodników. Szczegóły już niebawem.

Z okazji zbliżających się zawodów, fani czarnego sportu będą mieli okazję do zdobycia zaproszeń na PGE IMME. Co należy zrobić? Wystarczy posłuchać audycji radiowych, wejść na portal internetowy lub portal Facebook i wziąć udział w konkursach. Więcej informacji TUTAJ.

Przeczytaj także: Pokonać Fogo Unię podwójnie to sztuka. Pawlicki z dorobkiem 600 biegów w PGE Ekstralidze

Czwarty raz żużlowcy zawitają do Gdańska. Pierwsze dwie edycje odbyły się w Tarnowie (2014) i Lesznie (2015). To turniej na południu Polski okazał się najbardziej pechowy dla Polaków, którzy nie znaleźli się na podium. Następne lata, to rosnący pokaz siły naszych reprezentantów, którzy rok po roku odgrywali jedne z głównych ról. Stawką zawodów jest nie tylko tytuł najlepszego z najlepszych, ale również nagrody pieniężne. Więcej o uczestnikach oraz historii zawodów oraz nagrodach TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO: Przez ten transfer ludzie śmiali się z GKM-u

Czy zamierasz obejrzeć PGE IMME na stadionie lub w telewizji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL