Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Gapiński na prowadzeniuWP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Tomasz Gapiński na prowadzeniu

Żużel. Niespodzianka podczas prezentacji w Ostrowie. Tomasz Gapiński ogłosił, że zostaje w TŻ Ostrovia

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Tomasz Gapiński nie tylko wrócił na tor po kontuzji, ale także zdecydował o swojej przyszłości. Podczas prezentacji przed meczem Arged Malesa TŻ Ostrovia - Unia Tarnów, ogłosił, że na kolejny sezon zostaje w Ostrowie.

Tomasz Gapiński do czasu kontuzji obojczyka był najlepszym żużlowcem Arged Malesa TŻ Ostrovia. W czasie pauzy pałeczkę lidera w ostrowskim zespole przejął Grzegorz Walasek. Gapiński jedzie jeden z lepszych sezonów w ostatnich latach. Obecnie legitymuje się średnią 2,083 i jest dziewiątym wśród najskuteczniejszych żużlowców Nice 1. Ligi Żużlowej.

- Cieszymy się bardzo, że Tomek Gapiński zostaje z nami i tak szybko zdecydował się na przedłużenie kontraktu. Rozmowy potoczyły się w ekspresowym tempie i w świetnej atmosferze. Naprawdę miło usłyszeć, że zawodnik rewelacyjnie czuje się w naszym klubie i chce kontynuować w karierę w Ostrowie. Ma tutaj sprawdzonych sponsorów, a my staramy się, by wszystko było w naszym klubie panowała rodzinna atmosfera. Decyzja Tomka nas cieszy, a przede wszystkim uwiarygodnia nasze działania. To bardzo miłe i motywuje do jeszcze cięższej pracy - podkreśla Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Beniaminek z Ostrowa Wielkopolskiego w niedzielę walczy z Unią Tarnów. Zwycięstwo znacznie przybliży Arged Malesa TŻ Ostrovię do upragnionych play-offów, co w pierwszym roku startów w Nice 1. LŻ byłoby dużym sukcesem klubu z południowej Wielkopolski.

Zobacz także: Od rekonwalescentów może wiele zależeć
Zobacz także: Daniel Bewley dostał szansę od PGG ROW-u.

ZOBACZ WIDEO Polscy juniorzy za ten pomysł go nie pokochająAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy pozostanie Tomasza Gapińskiego w Ostrowie na kolejny sezon to dobry ruch włodarzy TŻ Ostrovia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL