Najnowsze Wyniki/Kalendarz
zawodnik Wandy KrakówWP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: zawodnik Wandy Kraków

Żużel. Mecz w Krakowie odwołany. Stal Gorzów potwierdziła nowego zawodnika

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na sobotę zaległy mecz Speedway Wandy Kraków ze Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. GKSŻ w najnowszym komunikacie opublikowała już nową datę pojedynku. Ponadto Stal Gorzów potwierdziła do startów nowego zawodnika.

Mecz IV kolejki 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Speedway Wandą Kraków a Stainer Unią Kolejarzem Rawicz po raz kolejny nie dojdzie do skutku. Pierwsze podejście miało odbyć się 28 kwietnia, a drugie 19 maja. Wówczas rozegrano jedynie trzy wyścigi.

Trzeci termin wyznaczono na 13 lipca, ale wtedy również meczu nie uda się przeprowadzić. Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne oba kluby postanowiły przełożyć spotkanie na 26 lipca (piątek).

Ponadto w najnowszym komunikacie GKSŻ pojawia się informacja o potwierdzeniu do startów Wiktora Jasińskiego. 19-latek 4 lipca zdał egzamin na licencję na torze w Toruniu. Będzie reprezentował barwy gorzowskiej Stali.

KOMUNIKAT NR 71/2019
Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Informujemy, że zaległe zawody 4 rundy DM II Ligi pomiędzy Speedway Wanda Kraków a Stainer Unia Kolejarz Rawicz, w związku z niekorzystnymi prognozami pogody nie odbędą się w dniu 13 lipca 2019 r. Nowy termin zawodów ustalony przez kluby to: 26 lipca 2019 r. godz. 18.00.

2. Przynależności klubowe:

KS Stal Gorzów
Wiktor Jasiński 2000

*zawodnik potwierdzony do dnia 26.07.2019 zgodnie z art. 211 pkt 4 Regulaminu Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowym

Czytaj także:
- Kolejne świetne wieści z Przemyśla. Są pierwsi wychowankowie i sponsor strategiczny Spartana
- SEC: Polacy nie będą faworytami w Gustrow. Madsen nakręcony na dublet (zapowiedź)

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Namawiam Golloba, żeby został szefem związku zawodowego żużlowców

Czy Speedway Wanda Kraków ukończy sezon 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL