Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław Hampel (w kasku czerwonym) WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Jarosław Hampel (w kasku czerwonym)

Żużel. Jarosław Hampel w policyjnym spocie. Żużlowiec promuje bezpieczeństwo motocyklistów

Dawid Borek
Dawid Borek
Jarosław Hampel zaangażował się w projekt Komendy Powiatowej Policji w Pile. Żużlowca ujrzymy wkrótce w spocie promującym bezpieczeństwo motocyklistów.

Ujęcia do sportu były kręcone na stadionie żużlowym w Pile. Jak opisuje "Życie Piły", ich celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, głównie pod kątem motocyklistów. Ponadto zostanie położony nacisk na zagrożenie, jakie niosą za sobą wszelkiego rodzaju używki.

- Jarek to doskonały przykład człowieka, który wybrał sport - realizację swojej pasji i tego co kocha. On też jest najlepszą osobą, do tego by mówić o bezpieczeństwie i zagrożeniach, jakie czyhają na motocyklistów. On po prostu zna się na tym bardzo dobrze - mówi dla "Życia Piły" Komendant Powiatowy Policji w Pile, insp. Sebastian Cichocki.

W spocie, oprócz Jarosława Hampela, pojawi się też szef pilskiej policji. I to nie w służbowym mundurze, a w żużlowym kevlarze Euro Finannce Polonii Piła.

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Zawodnicy lali wodę do baku, a ja zatrułem się płynem do mycia

- Chcemy przypominać o tym, że trzeba uważać, bo motocykliści w ruchu drogowym nie zawsze mogą czuć się bezpiecznie. Powiemy o tym co robić, żeby bezpiecznie przemierzać polskie drogi, na których ostatnio coraz częściej dochodzi do wypadków. Robię to z pełnym przekonaniem i pełną odpowiedzialnością, żeby przestrzegać nie tylko motocyklistów, ale wszystkich uczestników ruchu - komentuje Jarosław Hampel.

Filmy będą prezentowane m.in. w szkołach, trafią też do internetu.

Zobacz także:
Żużel. Plusy i minusy weekendu. Kołodzieja to i sam diabeł by nie zatrzymał. Czego Pawlicki szukał na trzecim polu?
Żużel. Tomasz Gollob wykrakał, że Janusz Kołodziej będzie wielokrotnym mistrzem Polski

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL