Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tobiasz MusielakWP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak

Żużel. Tobiasz Musielak wraca do jazdy. Ucierpi na tym jego zastępca

Dawid Borek
Dawid Borek
Po około miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją Tobiasz Musielak dostał zielone światło na powrót na tor. W czwartek zobaczymy go w meczu ligi angielskiej.

W połowie czerwca Tobiasz Musielak doznał kontuzji w wyniku upadku podczas meczu Orzeł Łódź - Unia Tarnów. Zerwał wówczas więzadła w prawym kolanie, na jakiś czas wypadając z aktywności sportowej. Poświęcił się rehabilitacji, która przyniosła zamierzony efekt. W końcu polski żużlowiec dostał zielone światło na powrót na tor.

Tobiasz Musielak został powołany na czwartkowe spotkanie angielskiej Premiership, w którym jego Swindon Robins podejmą Wolverhampton Wolves. Na powrocie wychowanka leszczyńskiej Unii ucierpi David Bellego, który w ostatnim czasie zastępował Polaka.

- Pożegnanie z Davidem było trudną decyzją. Nie zrobił nic złego, dobrze zaaklimatyzował się w zespole. Ale po tym, jak Tobiasz zapewnił nas, że z jego zdrowiem jest już wszystko w porządku, postanowiłem, że wróci do zespołu. Nim jednak podjąłem taką decyzję, miałem kilka nieprzespanych nocy - komentuje Alun Rossiter, menedżer Rudzików.

Początek czwartkowego spotkania Premiership Swindon Robins - Wolverhampton Wolves zaplanowano na godzinę 20:30. Relacja LIVE (tekstowa) na WP SportoweFakty.

Zobacz także:
Żużel. Plusy i minusy weekendu. Kołodzieja to i sam diabeł by nie zatrzymał. Czego Pawlicki szukał na trzecim polu?
Żużel. Tomasz Gollob wykrakał, że Janusz Kołodziej będzie wielokrotnym mistrzem Polski

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Zawodnicy lali wodę do baku, a ja zatrułem się płynem do mycia

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL