Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Antonio LindbaeckWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Antonio Lindbaeck

Żużel. TAURON SEC. Niesamowite miasteczko kibica

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Koncerty, konkursy, animacje, wywiady oraz spotkania z legendami toruńskiego żużla. To wszystko znajdziecie w Miasteczku Kibica, które powstanie z okazji drugiej rundy TAURON SEC w Toruniu.

Z okazji sobotnich zawodów, które połączone są z obchodami 10-lecia powstania Motoareny, organizatorzy cyklu TAURON SEC stworzą specjalną strefę kibica, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Na scenie w okolicach strefy zielonej zaśpiewa Sara Pach. Wśród prowadzących pojawiać się będą reporterzy Radia Gra, którzy przeprowadzą wiele konkursów.

Dla największych kibiców sportu żużlowego, gratką będzie spotkanie z legendarnymi zawodnikami toruńskiego klubu. Wśród nich będą m.in. Wojciech Żabiałowicz, Jacek Krzyżaniak czy Tomasz Bajerski. Z zawodnikami zostaną przeprowadzone wywiady, a każdy z nich weźmie udział w sesji autografów.

Zobacz także: Żużel. SEC: znamy listę startową finału w Toruniu

Punktem kulminacyjnym będzie spotkanie z Perem Jonssonem. Szwed przyjedzie do Torunia, by zobaczyć zmagania najlepszych zawodników w Europie podczas drugiej rundy TAURON SEC. Jonsson będzie również w Miasteczku Kibica, gdzie kibice będą mogli posłuchać wywiadu z zawodnikiem oraz zdobyć jego autograf.

Sobotnie zawody przyciągają także wielkich sportowców. Na Motoarenie pojawią się reprezentant Polski w piłce nożnej, Sławomir Peszko oraz lider reprezentacji Polski w koszykówce, Mateusz Ponitka.

Zobacz także: Żużel. Będzie powtórka z rozrywki? Leon Madsen pragnie obronić tytuł

Druga runda TAURON Speedway Euro Championship 2019 odbędzie się w 27 lipca w Toruniu. Bilety na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem eBilet.pl oraz w Fan Shopie, który zlokalizowany jest na Motoarenie (w godzinach od 12 do 18).

ZOBACZ WIDEO: Janusz Kołodziej: Komentarze w internecie problemem dla zawodników, choć mnie hejt nakręca

Czy wybierasz się do Torunia na 2. rundę TAURON SEC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL